Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pánt nélküli keringő ruha?

Pánt nélküli keringő ruha?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak én parázom ezen, de félek, hogy keringő közben esetleg kibuggyan a mellem, mivel pánt nélküli lesz a ruhám. Ami elég gáz lenne, és még normális melltartóm sincs hozzá. Van valami mód, hogy biztos minden a helyén maradjon bármi történjék? (Amúgy 75/80 D a mellméretem, tudom lehet jobb lett volna pántos ruhát választani, de azok nem tetszenek annyira.)
2010. dec. 6. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pánt nélküli ruhám volt,és egyáltalán nem esett le,nem kellett félpercenként felhúzni,meg semmi.Ott marad az a helyén :)
2010. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást :)
2010. dec. 6. 18:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem január elején lesz a szalagavatóm, ugyanígy pánt nélküli a ruhám, én még csak vékony se vagyok:D Dagadt se, de van rajtam fognivaló :).. De kicsit se félek hogy kibuggyan :) Habár én beszereztem pánt nélküli melltartót, ami nagyon kényelmes.
2010. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen a pánt nélküli melltartó erre a legegyszerűbb megoldás, bár egy kicsit drága. Mellesleg, gondolom kölcsönöztétek a ruhát és ott majd szépen rád igazítják és ha túl bő, akkor még vesznek be belőle. Nyugi, nem lesz semmi...
2010. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezen paráztam, folyamatosan húzkodtam fel, aztán tök erősen megkötöttük a fűzőt és úgy tartott hogy alig lehetett kihámozni belőle, nemhogy belátni :) Am pánt nélküli melltartót ajánlanám, csak mondjuk ne a legdrágább boltok egyikében nézd, én Tezenisben vettem 1500-ért :)
2010. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz belőle kibuggyanni, az tuti, a fűző miatt (ha tisztességesen befűzik) le se lehet majd robbantani, levegő sem lesz benne túl sok : D

Pánt nélküli melltartóval még akkor is nyugodt lehetsz, ha kételkedsz, de egyébként egy teljesen átlagos melltartó is megteszi, ha leveszed vagy betűröd a pántját. Melltartóval csak arra kell vigyázni, hogy hátul ne lógjon ki a ruhából, mert az nagyon csúnya.

2010. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
pántnélküli melltartó, és ruharögzítö tapasz. neten keress rá, régebben volt az essence-nek, de sajnos kivonták a forgalomból, pedig naggyon jó találmány. Táncolok, és egy fellépés előtt 2 perccel szétszakadt a melltartóm, de ez a cucc megtartotta rajtam, és el se mozdult. Egy két rossmanban a leértékelt cuccoknál még lehet kapni...
2010. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor ez ügyben megnyugodtam :)
2010. dec. 7. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!