Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Keringő ruha alá kell melltart...

Keringő ruha alá kell melltartót venni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokak számára könnyen megoldható egy pánt nélkülivel, de engem az sajnos nagyon feszélyez, mert állandóan csúszkál lefele. Bnőm azt mondta, h ezek a ruhák elég merevek, meg hogy nem kell alá amúgy sem melltartót venni, mert olyan a ruha kialakítása. Viszont ha kölcsönzöm a ruhát, nem gáz az nekik, ha nem veszek alá melltartót? Köszönöm (a normális válaszokat)! :)

egy végzős


2011. szept. 4. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép a melled akkor végülis nem kell, de én inkább bevállaltam egy kis kényelmetlenséget. Ha ott a nagy sietségben nem fűznek be rendesen és leesik rólad a ruha kevésbé gáz.
2011. szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is végzős vagyok és fogok alá venni pánt nélkülit. Keress olyat ami nem csúszkál. És szerintem mindenképp vegyél alá mellt-t mert gondolj bele, hogy mindenki így gondolkodik, akkor senki sem vesz alá mellt-t és beleizzadnak. Jó, kitisztítják a ruhát de akkor is....
2011. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem alá, és nem pántnélküli volt. Levettem a pántját és jó volt úgy is, mert jó szorosra megcsinálták nekem, és nem csúszott le. :)
2011. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csúszkál, ha lecsatolod a melltartód pánját és úgy veszed fel. A pánt nélküliek jó célt szolgálnak ilyenkor. Rajtam biztos lesz, egy fehér színű, hogy ne üssön el a ruhától. Bár próbán fekete volt rajtam és nem látszódott át. De ciki lenne melltartó nélkül, ha lecsúszna...

18/L

2011. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes alá venni, mert ezek a ruhák általában csak gagyi, műanyagmerevítős fűzőt tartalmaznak, ami nem ad elég szép formát a melleknek önmagában. Ha alapjáraton vannak szép, méretes és formás melleid, akkor megfontolhatod a melltartó elhagyását, egyéb esetben ne tedd.

Sajnos ma már spórolnak az ilyesmivel, pedig egy tisztességes, acéllal merevített fűző esetében nem kellene ilyenen gondolkodni, és persze az azért utánozhatatlan tartást és alakot is ad:)

2011. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!