Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fűzőkedvelő nők/lányok!...

Fűzőkedvelő nők/lányok! Melyik a kedvenc fűző"márkátok"? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Csak olyanok írjanak, akiknek van igazi acélmerevítős fűzőjük, esetleg tervezik a beszerzését. Mindenféle kínai gagyiságok nem érdekelnek.

Amire kíváncsi lennék: hol vettétek a legszebb, legkényelmesebb fűzőtöket, mennyiért, hány db fűzőtök van, melyik "márkát"/oldalt ajánlanátok a legjobban másoknak, melyik a kedvenc típusotok (mell feletti/félmelles/mell alatti/övfűző), esetleg kedvenc anyag? Hova hordjátok, milyen gyakran? Nyugodtan linkelhettek képet is a fűzőitekről!


2010. dec. 7. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen típusú van, ilyen színű is, egy fekete és egy fehér alapon fekete mintásak.

És én nem vettem, hanem csináltattam. A varrónőm nagyon rutinos menyasszonyi ruhák varrásában is, és fűzőkészítésben is. Vettem már boltban is, de valahogy egyik sem passzolt rám, nem volt jó, vásárolni próbálgatni meg utálok, úgyhogy nekem a csináltatás a megoldás.

2010. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy a kedvencem a mell alatti és feletti, a félmelles nekem nem kényelmes, anyagból pedig azt szeretem, amiből a menyasszonyi ruhák vannak, szatén az is, de nem a boltban kapható, hanem valami speciális, erős szatén.
2010. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 5 fűzőm van.Nagyon szereti a párom,ha mondjuk fűzőben várom,mikor hazaér.Nem ilyen útszéli stílusban,hanem szexisen,vagy éppen elegánsan.Ez teljesen a hangulatomtól függ.Mondjuk ha 70-80 kg-os lennék,akkor biztosan nem hordanék fűzőt(attól függetlenül,hogy EREDETILEG karcsúsításra szolgál)

Én egyértelműen a Victoria's Secret, a Wolford,és az Oysho fűzőit ajánlom.Egyik sem olcsó,sőt..de megérik az árukat.

Mind az anyaguk,mind a szabásuk,egyszerűen tökéletes.:)

2010. dec. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első, köszi szépen a válaszod:) Elárulnád, hogy mennyiért varrta kb. a varrónőd a fűzőt?

Harmadik: nem olvastad el a kérdést. Acélmerevítős fűzőkre voltam kíváncsi, ezek közül a gyártók közül pedig egyik sem készít olyanokat, bár tényleg csinos alsóneműik vannak. Azért köszönöm a válaszod.

Jöhetnek még válaszok nyugodtan:)

2010. dec. 8. 00:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, első vagyok. A munkadíj nekem 6 E ft, mert törzsvendég vagyok, de az anyagár volt hogy elérte a 15 E-t is. Az anyagot külföldről hozza, a merevítőt itthon is meg lehet venni valahol.A háromból kettő fűző olyan, hogy azt nemcsak fehérneműként hanem ruhaként is hordhatom. a harmadik fehér, csipkebetétes azon azért látszik, hogy fehérneműnek lett gyártva.
2010. dec. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!