Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hoszított cicanadrág télen?...

Hoszított cicanadrág télen? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Hosszított, esetleg. Amúgy én nem venném fel, ha felfázol, akkor lehet, hogy sokáig tart kiheverni, ezenkívül elég kellemetlen. Szerintem csak otthonra vedd fel, karácsonyra, vagy pedig ha mész bulizni valahová szilveszterkor, vidd magaddal, és a bulihelyen, a wc-ben vedd át.
2010. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kösziszépen . :)
2010. dec. 7. 18:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Veszel alá harisnyát, és mindjárt nem gáz. Meg ha csizmával hordod akkor nincs ember aki megmondja, hogy most harisnya vagy cicanaci van rajtad, mivel az egyetlen különbség, a lábfejed nem látszik.
2010. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én vettem egy vastagabb cicanacit télre. azt mondta az eladó, aki egyben jó ismerősünk is, hogy nem fogok jobban fázni benne, mint egy farmerban. És nagyon jó meleg, nem fázom benne:)


ez az a nadrág: [link]


22L

2010. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

És ha például harisnyával veszem fel és Converse Light fekete cipővel a pénteki buliba ? Nem lesz hided ?

(2010.december 10-re gondolok(

><

2010. dec. 7. 19:57
 6/11 A kérdező kommentje:
hideg **
2010. dec. 7. 19:58
 7/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:57



Huuu és ezt hol vetted ?

Mennyiért ?

Tolna megyei vagyok ..

2010. dec. 7. 19:59
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
fu én Pest megyei vagyok, de Mayo boltban vettem. Azt mondta ismerősön, hogy most nagyon megy mindenfelé ez a naci. Nézz be egy mayo voltba hátha van:) és a legjobb benne, hogy gumis az öve, és nem nyomja szét a derekad:) és annyira kényelmes, talán ez az első ilyen kényelmes nadrágom! 9500ft volt azt hiszem
2010. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hát nem olcsóóó.DD

de kösziszépen :):):)

2010. dec. 7. 20:08
 10/11 anonim ***** válasza:

én csak hosszú cicanadrágot hordok, nagyon csúnya, amiből így kinn van a fél lábad... : D

én nem fázok benne. :) tescoba vettem, volt az a 2-es csomag, vagy 2-t lehetett venni...

2010. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!