Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan díszítenél ki egy...

Hogyan díszítenél ki egy tornacipőt illetve hol tudok egyszerű fehér tornacipőt venni?

Figyelt kérdés
Karácsonyi ajándék lesz de nem tudom mivel és hogyan díszítsem ki segítsetek kérlek!!!
2010. dec. 7. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

attólfügg kinek lesz...

egyébként kínaiban tudsz venni sima fehéret.

2010. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha ügyesebb vagy, akkor rajzolhatsz rá textilfilccel, amúgy én a sajátomra anno különböző gombokat varrtam, meg az övemről szedtem le néhány szegecset(na, az nem volt szerencsés, mert rozsdásodott, illetve szétb@szta az anyagot :P), na az a cipőm szinte mindenkinek tetszett :D
2010. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gyöngyökkel,kínaiban
2010. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tudsz hímezni, akkor az is jó megoldás...vagy vannak különböző textilfestékek, textilfilcek, strasszok, gyöngyök, gombok, láncok amiket rá tudsz tenni. Hobbyboltban nézz szét, bisztos sok ötletet találsz majd.

Egyszerű fehér tornacipőt bármelyik kínaiban, vagy nagyobb bevásárlóközpontban(cora, tesco, auchan) kapsz.

youtube-on pedig vannak videók.

http://www.youtube.com/watch?v=L3ltdd9UwN0&feature=related

2010. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi!!!alkoholos filccel lehet?vagy csak a textilfilc jó?
2010. dec. 8. 15:57
 6/6 A kérdező kommentje:
fiúnak lesz
2010. dec. 8. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!