Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyolcadikos lányok, ti hogy...

Nyolcadikos lányok, ti hogy fogtok kinézni a ballagásotokon? Várjátok?

Figyelt kérdés
13/l
2010. dec. 12. 17:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

nálunk mi válasszuk ki de én attól nagyon félek... mert vannak vezéregyéniségek az osztályban akiknek nagyon rossz stílusuk van és .. félek, hogy abbn kell majd ballagnom amit ők választanak

múgy nekem a hajam loknis lesz és egy sminkes ismerősöm kifest...

várom de félek a felvételitöl :S

2010. dec. 12. 19:34
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én lesz@rom..:/ Nem amúgy...:D

Nem vagyok az a kiöltözős típus semmi magassarkú semmi csicsa.

Én az estét várom:D(*)

De a félévitől én is parázok nagyon..:S :)

2010. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én még nem tudom, de arra gondoltam hogy megszervezem hogy az osztálytársaimmal együtt menjünk fodrászhoz páran.

Viszont nálatok van tánc? Nálunk kötelező és azt hallottam hogy máshol nem.

2010. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

nalunk ilyen eloadasoklesznek vegyesen

de nalunk eddig minden nyolcadikos ballago felallt korusba es enekeltek ...

2010. dec. 13. 21:35
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is egyenruha lesz, de már előre félek tőle... Tuti, hogy nem fogunk tudni megegyezni, mert hát nyilván ahány ember, annyi stílus, na meg az alkatunk sem ugyanolyan, szóval ami jól mutat egy vékony csajon, az egy picit teltebb egyénen már nem igazán. De az tuti, hogy valamilyen fekete szoknya, fehér blúz, illetve valamilyen nyakkendő, de ez még a többi osztálytól is függ, hogy ki melyik színt választja. Oké, a cipőnk talán nem lesz egyforma =D, de mindenki meg van őrülve, hogy muszáj magassarkút vennie mindenkinek, én meg így is a tömeg fölé szoktam magasodni, nem hiányzik még plusz 4-5 centi... Sminkelni nem szoktam magam, szóval valószínűleg ballagáson se fogom. A hajam meg szerintem be lesz göndörítve, kíváncsi leszek rá, hogy fog kinézni. =) Várni várom, de igazából nem hiányzik nekem ez az egész, csak szeretnék már szabadulni az általánosból, mert nem igazán rajongok a suliért =S.
2010. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
hát igen, én is így vagyok vele... parázok a felvételitől! :D de csak túl leszünk rajta :) am nekem alapból hullámos a hajam, azért egy kicsit begöndörítem+magassarkú alap xD
2010. dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hath honnan tudjam..

ha talalok valmai jo ruhat akkor megveszem..

ki vasalom a hajam ..

mert gondor

Sz@r..

es nem tom tovabb:))

2010. dec. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

én nem várom..

am fekete szoknya, fehér ing, ékszerek. sminkes kifest. fodrász megcsinálja jól a hajam , valami göndörfélét szeretnék..

2011. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!