Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki a cicaruha....

Rendelt már valaki a cicaruha.hu-ról?

Figyelt kérdés
Most tervezek venni ilyen szexi ruhát és nem tudom hol vegyek, de ezez az oldalon pont olyanokat árulnak amit elképzeltem...
2010. dec. 14. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem, még senki nem rendelt.
2010. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, de szerinted ez szexi?:$

Szerintem borzalmas.

Biztos, hogy nem állítanék ilyenben a barátom elé.

Hacsak nem kifejezetten ő kéri, az más helyzet.

De ha mondjuk nem kérte és szeretnéd meglepni és úgy gondolod, hogy ez jó lenne...akkor gondold át:$ és vegyél mondjuk egy szexi fűzőt, harisnyatartót, az dögös.

Tényleg bocs:$

2010. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van, akinek meg a fűző vagy a harisnyatartó nem jön be. Milyen hülyeség már bocs. Azért, mert TE nem tartod szexinek, miért ne tarthatná más annak? Ez olyan, mint, hogy én utálom a gombát, más meg majd megveszik egy gombapörköltért és akkor én kijelentem, hogy pfujj hát egyél inkább csirkét, a gomba az egy szar, miért tartod jónak? -.-


Kérdező, a cicaruháról még nem rendeltem, de ha nem százázalékig ugyanolyat akarsz, akkor érdemes megnézni ezt az oldalt:

[link]


Bár ezek nem lycra anyagóak, hanem harisnya/necc/csipke, de nagy a választék, annyiféle van, mint az állat és szerintem nagyon jó áron. Én már rendeltem innen, másnap hozták, a futárnak kell fizetni, tök semleges volt a csomagolás is és a leg avenue cuccok jó minőségűek is. :)

2010. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Időközben rendeltem... nagyon király a cucc :) :) :)

Párom is nagyon odavan érte !!!! :) :)

Köszi

2011. ápr. 12. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!