Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Városba (pl: kocsmákba,...

Városba (pl: kocsmákba, szórakozóhelyekre) gáz márkás tréningben "melegítőben" menni?

Figyelt kérdés

Pl: faja cipő, tréning gatya, fekete galléros póló, tréning felső (zipzáros, galléros)

volt már aki mondta h nem illik, sztem meg sportos és kényelmes.


2010. dec. 14. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
nem illik, ezek a ruhadarabok sportoláshoz vannak,nálunk csak sportoláshoz hordják
2010. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem igényes ember nem vesz fel sportruházatot nyilvános helyre. Attól még, hogy márkás és nem gagyi, attól még nem illik ilyen helyekre.
2010. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se városba való.
2010. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz a melegítőgatya a sportoláson kívül bármihez, vagy bárhova. Nálunk elég sokan járnak MUNKAHELYRE így...inkább hagyjuk. Igaz, hogy egy gyár, gyártósoron szerelés, na de akkoris, egy farmer alap lenne.
2010. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ÉS ha csak az alsó vagy csak a felső részét veszem fel?

Általában külön hordom a 2-t.

A legtöbb tréning felső pont úgy néz ki mint a rendes pulcsi.

2010. dec. 14. 23:16
 6/8 A kérdező kommentje:

Amúgy meg sztem sokkal szebb pl: 1 márkás tréning gatya, mint amiket a fiatalok ma hordanak (fiúk xxl-es farmert, meg fakó-szakadt farmert, lányok bőrnacit meg leopárdmintást...)

Én inkább azt mondom h a farmer gatya/dzseki igénytelen viselet

2010. dec. 14. 23:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, én azokat is rondának tartom amiket felsoroltál, de a melegítőcucc (még ha márkás is) az én szememben tróger. Ne haragudj, de úgy érzem, hogy az ilyen ember nem ad magára, vagy a társaira annyit, hogy megfelelő és odaillő öltözékben jelenjen meg.

Igaz, hogy a mai divat ocsmány, és általában minden divat, de nem kötelező követni. Van normális nadrág - nem feltétlen farmer, de abból is létezik jó szabású, kényelmes anyagú - és pulóver is.

Esetleg magában a melegítő felső elmegy, de a nadrág sem magában sem együtt nem túl utcára illő viselet.

2010. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
eleve csak otthonra..
2010. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!