Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen pólót vegyek születésna...

Milyen pólót vegyek születésnapra egy 40 év körüli férfinek?

Figyelt kérdés
Rá szeretnék valamit rakni csak nem tudom mit. Feliratot vagy képet szeretnék csak nem tudom hogy milyet kérlek segítsetek .
2010. dec. 15. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

ha humoros az illető lehet neki valami vicces pólót adni

fekete póló árusoknál szokott lenni de ma már több helyen is találhatók ilyenek :)

sok fajta van a munkáról,öregedésről,minden napokról stb.

vagy ha szülinapra lesz akkor lehet rá az évszámot

családi fotó,vagy a kedvenc hobbija,időtöltése

ez attól is függ hogy kinek lesz a póló,közeli ismerős,családtag

egy 40 éves férfinak sok mindent lehet nem csak pólót ha ez ekkora nagy gondot jelent

bor amire lehet gravíroztatni,toll amibe a nevet lehet belegravírozni,emlék lap,fotó album,karóra stb. :)

2010. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Családtag az illető ,de nem tudnátok linkeket küldeni képek is jók amiket rá tudok tettetni
2010. dec. 15. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

itt van pár :)

2010. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Balazska23 válasza:
Én is pólót javaslok, az általában mindenkinek bejön és sokáig megmarad. Múltkor fociztunk amikor láttam a csapattársamon egy 40 éves feliratú pólót amit én is vettem :) Igaz már csak focira használja mert 47 éves de jó sikáig kitartott neki. Pont ilyet vettem: [link]
2016. jan. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!