Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen cipőt szerezni...

Hol lehet ilyen cipőt szerezni olcsón? Egyáltalán be lehet szerezni valahol az országban?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy egészségtelen, meg minden, de akkor is nagyon szeretnék egy ilyen sarok nélküli borzalmat! :D


[link]


[link]


[link]


[link]


2010. dec. 17. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
jézusom.. mit ki nem találnak...de nagyon tetszik*_*
2010. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek :D
2010. dec. 17. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nálunk nem fogsz találni,vagy te már láttál?Menj ki külföldre,de olcsón sem fogsz kapni ilyet,ezek egyedi darabok,nem találsz minden utca sarkon,így az árai is magasak.Egyébként meg borzalmasak.
2010. dec. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de szerintem sincs még nálunk ilyen. Talán ebayen vagy hasonlókon találsz, de próba nélkül rizikós megrendelni...
2010. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebben hogy lehet menni?!:D
2010. dec. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy nem esik hátra az ember?:D
2010. dec. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elől van a súlypontja, illetve olyan erős anyagból készítik, hogy megfeszül az egész vagy, hogy mondjam és így egyenletesen oszlik el a súly, nem pedig hátulra kerül. Ettől függetlenül nekem biztos sikerülne benne elesni valahogy. :)
2010. dec. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ki vannak egyensúlyozva, mint egy épület. Ha megnézed, látszik, hogy az talpa formája lefelé irányítja a súlyt, mint egy boltív. Azért így se lehet kényelmes :D
2010. dec. 27. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!