Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben lesztek karácsonykor?

Miben lesztek karácsonykor?

Figyelt kérdés

Azt gondolom, hogy ruhában :)

kort is


2010. dec. 17. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:

A családunk nem NAGYON kiöltözős,de azért megadjuk a módját... szval sztem egy csinosabb, elegánsabb pulcsi lesz rajtam fekete nadrággal, esetleg egy sál/kendő/szebb nyaklánc hozzá.


21/l

2010. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hosszított kockás ing(kékes-lila)

egy csőnadrág vagy cicanadrág és a kedvenc ékszereim(fülbevaló+karkötő)

semmi extravagáns. max,még feldobok egy szemceruzát meg korrektort.:)

14/L

2010. dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy ruhát kaptam,Hollandiából jött eredeti ruha!

Feketében,kékben és pink színben van egy ilyen felsőrésszel:

[link]


De FEKETÉBEN!!!

2010. dec. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

jujj bocsi a nagybetűért....:)

amúgy hozzátenném még hogy a bolerón vannak még kövecskék,cosmos city-ben vetem

2010. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát én mivel a pároméknál töltöm a karácsonyt,és ott nem szokás kiöltözni,így én sem fogok.

Míg elmegyünk szent este a templomba addig felveszek egy sötétebb nadrágot,szövetkabátot,csizmát,kalapot,meg egy hosszított felsőt,garbósat.

De ha hazamegyünk melegítő,vagy farmer,egy pólóval,mert ebben érzem magam a legjobban.

21/L

2010. dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Farmer+combcsizma+strasszköves felső!
2010. dec. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még nem tudom, de lehet, hogy a kötött ruhám ami tért fölé ér (nem hosszított pulcsi) mondjuk cicagatyával vagy vastag harisnyával, de még lehet, h más lesz belőle...
2010. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem én egy csinos, sötétzöld ruhában (az új burdából az első oldalak egyikén található modellt varrom épp extra karcsú formátumban), ami hosszú, érdekes ujjmegoldású, nagyon karcsúsított, és szép bővülő térdig érő szoknyája van. Ha megérkezik addigra a hosszított fazonú fekete acélmerevítős fűzőm, akkor azt is ráveszem. Ha kiegészítők is számítanak, akkor ezüst, lógós fülbevaló, szolid ezüstlánc, a hajam pedig hátul 3 fonatba fogom, visszahajtom, és egy sötétzöld masnit kötök rá ugyanabból az anyagból, amiből a ruha is készül. Lehet, hogy a masnit beszegem fekete csipkével, még nem tudom. 21/L
2010. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerinted??mackóalsó pulcsi kombó.házon belül minek öltözzek ki?xd
2010. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!