Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kiöltözöl karácsonykor?

Kiöltözöl karácsonykor?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán valami jelentősége annak, hogy miben vagyunk ilyenkor?
2010. dec. 22. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A barátom anyukájáékhoz megyünk 25-én, oda csinosan öltözök fel, szoknya, csizma meg valami felső, semmi extra de mégsem farmer, hanem valami csinibb. De 24-én és 26-án amikor itthon leszünk nem öltözök ki. És a barátom sem.
2010. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
családja válogatja, hogy ki öltözöl e. elméletileg megtisztelést kéne adni, de manapság senki nem annyira vallásos, hogy ezt megtegye. (jó, persze hogy vannak) itthon nem szoktunk, mert csak a szülők/gyerekek vannak, de ha elmész tágabb családi körökbe ebédelni/vacsorázni akkor mégse illik mackóba menni. vagyis legtöbbször így van.
2010. dec. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szentestére gondoltam. Vendégségben nyilván azért meg kell adni a módját.
2010. dec. 22. 22:18
 4/12 anonim ***** válasza:

Hozzánk ilyenkor rokonok jönnek vendégségbe, vagy épp mi megyünk, szóval ki szoktunk öltözni. Nem nagyon, de azért mégis úgy, hogy ünnepi legyen :)

A szűk családi körrel való karácsonyozáshoz előtte persze nem öltözünk ki.

2010. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi gyerekkorunk óta költözünk szenteste, és úgy fogyasztjuk el a vacsorát, nem vagyunk vallásosak csak az ünnep tiszteletére tesszük, szép szokás szerintem.
2010. dec. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem kell ahoz vallásosnak lenni,hogy megtiszteljük egymást azzal hogy kúltúráltan üljünk asztalhoz,mi még akkor is kiöltözünk ha nem jön hozzánk senki,és mi sem megyünk sehova.Természetesen nem kisestélyibe,de nem is melegítőbe.
2010. dec. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó kettő:)
2010. dec. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
igen, mindig ki szoktunk, jönnek hozzánk mamámék, és hát illik is. idén egy zöld selyemblúzt veszek fel fekete cső ünneplős nadrággal, meg a szandálomat, otthon úgysem fogok fázni.=)
2010. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, ha csak otthon vagyok, akkor is.
2010. dec. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
már vártam valaki mikor köt bele a vallásos részébe. (: (2.válaszoló.)
2010. dec. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!