Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyibe kerül egy melltartó?

Mennyibe kerül egy melltartó?

Figyelt kérdés
pl egy normális, nem túl márkás melltartó, vagy egy márkás?
2010. dec. 18. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
500-10000-ig bármi lehet... :D Nem mindegy, hogy piacon, kínaiban, vagy pl Intimissiben veszed... Általában a minőség egyenesen arányos az árral sajnos.
2010. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jah és persze határ a csillagos ég.
2010. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Van 300 forintért is,de több ezerért is.Ez függ márkától,minőségtől.Egy nem túl márkás,de normális olyan öt-hatszáz forint körül van.Kétezerért viszont már igen szépek vannak.
2010. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem pl. van turiból is - főleg amíg olyan pici voltam, hogy csak a britektől benyúlt volt jó rám :D:D


Most Lidl- alapdarabnak jó 1500 Ft *3 db

Fehérneműbolt Mammut: 4500 Ft

Meg Women's Secret 9000 Ft + cicipushuppoló bele 2600 Ft :D:D

Még leárzásoknál szoktam Women's Secretből rabolni cuccokat 1990 körül mozognak olyankor.

2010. dec. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért függ a mérettől is sajnos.

Kínaiban elvétve van csak a méretem, mindig csak irigykedek, hogy a húgom milyen olcsón veszi őket :(


De ha nem túl extra kell, lehet akár 600 Ft-ért is. Az egész normálisak meg 3000 Ft körül kezdődnek.

2010. dec. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

B kosarast tudsz olcsón (500-1000 Ft) venni, és általában mindenhol van.

Ennél akár kisebb, akár nagyobb kell, az már drágább, és nincs mindenhol. (Nekem C kell, mármint tényleges C, nem elég, hogy a Lemilásba az van beleírva... 1500-nál kezdődik az, amit tényleg tudok hordani.)

2010. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!