Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az Intimissiben kb. mennyibe...

Az Intimissiben kb. mennyibe kerül egy olcsóbb fajta melltartó?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
3000-4000 körül, de van amikor akciós. Ezek a teljesen sima, nem csipkés...stb melltartók. De amúgy én az egyszerűbb kategóriából inkább a tenezis-t javaslom, mert olcsóbb is, és nekem az intimissimis melltartóimból mindből kijár a merevítő, tehát én többé nem veszek ott semmit. És hozzátenném, hogy nem a legolcsóbbat vettem...
2011. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Igazából valami olcsót keresek, mert nem lételemem, csak pár ruhához jól jönne, és az Intimissimibe vissza lehet vinni használt melltartót, amit beszámolnak egy ezresért. Azért gondoltam erre. Szóval igazából nekem mindegy milyen márka, vagy márkátlan, csak vadászok valami olcsót, hogy legyen :)

Teljesen egyszerű fehéret.

2011. jún. 14. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az Intimissimi magasan veri minőségben meg szépségben is a Tezenist. Én ajándékba kaptam az I-ből egy-egy szettet, már 2 éve megvannak és azok a legszebb, legtartósabb melltartóim. Nekem a Tezenis meg a Woman Secretesek mennek szét átlag 1 év után. Egy tipp: ha eljutsz a Premier outletbe, ott van Intimissimi bolt, tele van gyönyörűséges darabokkal, átlag 500-2000 ft-ért, nagyon megéri. Én ott atlétákat vettem múltkor, azt is ilyen 800 forintokért.
2011. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Azzal a hellyel már amúgy is szemezek egy ideje, látom be kell akkor céloznom :)
2011. jún. 15. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!