Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szoltok ahhoz, hagy...

Mit szoltok ahhoz, hagy szalagavatón utcai ruhában táncolunk modern táncot?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményekre,mert nekem nagyon nem tettszik az ötlet....
2010. dec. 19. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért, milyen ruhában szeretnél?Attól függ, h milyen a tánc...ha hip-hop jellegű, akk teljesen jó, de ha pl latint táncoltok, akkor hülyén néz ki.
2010. dec. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mot miért, a szalagavatónak feltétlen puccparádénak kellene lennie minden porcikájában? Persze, nálunk is volt keringő meg palotás (és tök jó, mert aki nem akar táncolni, annak nem is volt kötelező), de az osztálytánc nálunk is laza volt. Akármennyire is nőies lánynak tartom magam, örültem, hogy végre vmi kényelmes cuccban lehetünk. Mondjuk azért a mi cuccainkban volt harmónia (színes pólóban és fekete naciban voltunk, de voltak színcsapatok, és csapaton belül uolyan volt)... és mi is fele hip-hop, fele poén show-t nyomtunk (de nem volt nagyon káosz vagy össze-vissza, hála a jó égnek)... és mkinek nagyon tetszett, sokkal jobban, mint az ilyen sztenderd "hűdeszalagavatós" unalmas cuccok, mint a latintánc meg a rocky. Ja meg nekünk osztálytárs tanította be a táncot, és minden részét közösen találtuk ki, mi hoztuk a poénokat bele... lehet, hogy ezért is sikerült ilyen jól :).
2010. dec. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék neki. Szerintem nem illik az egész hangulatához. A sulimban a másik osztály rokizott, nekem már az sem jött be:S

Én abszolút a keringőre szavaztam^^ Mi más lehetne hangulatosabb és szebb?*.*

2010. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tők jó! :) Csak ámulok, hogy mekkora faxnit csinálnak mostanság ezeknek a szalagavatóknak.. a szülők meg csak fogják a fejüket az újabb (felesleges) pénzkiadás miatt! Amikor nekem volt szalagavatóm, akkor 2 féle tánc volt az osztályban, a ruhákat a tánctanár intézte, potom pénzért kölcsönöztük. A keringőben csak néhányan vettek részt (akik egyik táncba sem akartak szerepelni) és nem lehetett külsős párral (ez is jó volt szerintem, a szalagavató az iskolához kötődik, nem máshoz). Senki nem ment hajat, körmöt, ékszert, sminket stb-t csináltatni előtte, normálisan otthon szépítkezett mindenki. Pedig akkor még több családnak tellett volna rá mint most. Remélem mire a kislányaim megnőnek, addigra visszatér a régi jól bevált szokás!
2010. dec. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!