Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhátok volt vagy lesz...

Milyen ruhátok volt vagy lesz a szalagavatón?

Figyelt kérdés

Most lesz majd novemberben a szalagavatóm és ma voltunk ruhák próbálni, hát mit ne mondjak nem voltam nagyon oda a választéktól...:S

Egy egyszerű fehéret választottam, semmi kő, gyöngy, csipke nincs rajta, annyi, hogy vállpánt nélküli és alul húzott.

Anyukám azt mondta, hogy nem fogok jól kinézni benne, mert hogy nem fog jól mutatni, hiányzik belőle a nagy "hűha"

Lefoglaltam, de a nőci azt mondta, hogy szól, ha lesznek újak!

Szerintetek?


2011. szept. 14. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ameddig van lehetőséged addig várj. Esetleg még nézz körül más helyeken.
2011. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Én Miskolci vagyok és a tavasszal volt szalagavatóm.

Minden osztály külön bérelt ruhát és osztályon belül mindenkinek egyforma volt. Nekünk ilyen volt:

[link]

19F

2011. szept. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 szamóca.. ***** válasza:
48%

ahj ezt a felhajtást de utáltam. minden lány oda volt meg visszah ogy majd most codááálatosz hercegnők leszünk. egyet mondok: kb kutya nem látja ám tánc közben hogy hány gyöngy van a melleden:D tőlünk egy csomó lány 70ezrekért (!!!!) bérelt ruhát, azért hogy öt percig flangáljon benne fel alá. az enyém kb tök sima volt, semmi csipke v gyöngy, kicsit húzott volt az anyag, a háta meg mélyen kivágott.

nekem csak nagyanyám mondogatta hogy túl egyszerű, de valójában szerintem senki nem vette észre, messziről szép volt a nagy kivágás miatt hátul, meg ugye a páromon kívül úgyis mindenki csak azt látta. ne költs sokat ilyen hülyeségekre.

2011. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Csatlakozom az elözőhöz. Az egyszerűbb sokkal szebb és mutatósabb. Az osztályommal kiválasztottuk három ruha közül melyik legyen és ezt szavaztuk meg.Ez fiúknak és lányoknak is jól áll, teljesen újan varatjuk, senki nem használta előtte és ami nagyon fontos, hogy lehet benne táncolni! Ugyanis az ír stepptánchoz inkább ilyen illik.

[link]

18/L

2011. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezzel pont én is így vagyok..., csak azért mégis kíváncsi voltam más véleményére!

Meg azért, hogy 10 percig legyek egy ruhában nem fogok 50-70ezreket vagy többet költeni!

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2011. szept. 14. 17:14
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Nekem egy igazi habos-csipkés ruhám volt, a felső része teljesen ki volt varrva gyöngyökkel, az alsó része pedig több réteg tüll volt. Elég egyedi volt az alsó része miatt (nem tudom leírni, de nem volt az az átlagos darab), ráadásul kb 10 ezerből kijött, és mivel magamnak csináltattam, örökre az enyém>.<

Nekem nem tetszenek az egyszerű darabok, nem is vettem volna fel olyat, de ez az én ízlésem. Egy lájtosabb ruha is lehet hűha faktoros.

2011. szept. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Az ofő mindig azt sulykolta, hogy életünkben egyszer lesz szalagavatónk, adjuk meg a módját. Az ő ötlete volt, hogy szoknyában legyünk, amúgy lányoknak és fiúknak is ünnepélyesebb és csinosabb, mint a nadrág.
2011. szept. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mentem el a saját szalagavatómra.

Lehet oltani :D

Amúgy kosztümük volt az osztálytársaimnak, 16 ezer forintért, de olyan gányul volt megvarrva, hogy gomb esett le róla, cipzár szakadt szét, stb... Szóval a minőségre vigyázni

2011. szept. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szamóca.. ***** válasza:
69%

én se akartam elmenni de lefizettek ehehehh:DD


am igen a minőségre tényleg figyelj, nálunk is volt egy csaj, elszakadt a fűzőjében a szalag :D

2011. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!