Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fűző kérdés! Akik teszveszen...

Fűző kérdés! Akik teszveszen vagy vaterán vettek fűzőt nem bánták meg? Mennyire tartós? Mennyire karcsúsít? Melyik eladótól vettétek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Mind1 melyik eladótól veszed, mert ugyanazt árulják. Ebayen 3-4000 ft-ért juthatsz hozzá.

Ugyebár azokról a műanyagos kínais "fűzőkről" beszélünk, elöl "fém" merevítéssel.

Nem tartós. Elárulom, hogy miért. Mert egy vékony, és egyébként is gagyi anyagból készülnek, ellentétben a valódi acélmerevítős fűzőkkel, amely két vastag, strapabíró anyagból áll, amiből legalább a belső kényelmes pamut. Ezeknél viszont a belső anyag egy semmire sem jó hálós valami, lyukacsos. Nincs benne derékszalag, amit a valód fűzőkben az anyag és a merevítők jobb terhelhetősége érdekében varrnak be, a varrás pedig könnyen szakad, ha meghúzod a fűzőt, szóval nagyon óvatosan kell bánni vele. Hátul rendes fűzőzsinór (cipőfűző-szerű, erős anyag) helyett vékony szaténszalag található, ami csinos, de lehetetlenség vele befűzni magad rendesen. Mivel az anyag, a varrás és a merevítők is gyengék (olcsó műanyag), gagyi minőség. A merevítők 1-2 viselés után csípőrésznél visszahajlanak, idióta hatást keltenek, nagyobb megterhelés esetén eltörnek, és átbökik az anyagot.

A merevítők gagyisága miatt, mint minden műanyagosnál, SEMMIT nem karcsúsítanak. Erre egyedül az acélmerevítők képesek. A melleket sem nyomják fel, kivéve, ha amúgy is jó nagy mellekkel rendelkezik valaki. Azt már említeni sem érdemes, hogy hátvédő panel sincs bennük.

Összefoglalva: ha karcsúsodni akarsz, szánj rá pár tízezret egy VALÓDI fűzőre, mert ezek csak dísznek jók, tökéletes alakú nőkön.

2010. dec. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En vettem jopar fuzot, mindenfelol, vatera, teszvesz, turi, kinai, stb...

Ugyanazt tudom irni, mint az elottem szolo: muanyag merevito van bennuk, legtobbszor a beles hianyzik, tehat csak egy felso ruhat kapsz. Nem karcsusitasra valok, hanem napkozbeni viselesre, mint egy bluz vagy egy top.

Valoban nem mindenkinek all jol, ez teny. (Nekem pl ugy allnak jol, ha kiszedegetem a merevitoket belole es csak a hatso 2 palcat hagyom meg.)

Karcsusitasra mast ajanlok.

Egyebkent jo, szep viselet, foleg ha stilusban is passzol az illetohoz. Lattam mar fuzot nem eppen kifogastalan alaku csajszin is, de iszonyat jol mutatott rajta, illett a megjelenesehez, kisugarzasahoz.

Egy probat meger. Ha megsem jo, akkor irhatsz emailt, ha meretben ram jon, szivesen megveszem toled :D

2010. dec. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!