Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon megtetszett a goth...

Nagyon megtetszett a goth szubkultúra, és nemtudom hogy hol lehetne venni ruhákat? Ha valaki tud segíccsen (fiú vagyok)

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 16:06
 1/7 Saten ‫҉ ***** válasza:

A gugli segíccssen néked tesvírem:

[link]

2010. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ő hát igen, ezt már megtaláltam de azért köszi :), de konkrétan boltokra gondoltam
2010. dec. 20. 16:19
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

ne azért hordj ilyet mert tetszik. vagyis hordd, csak ne nevezd magad góth-nak


néhány ruhadarabot ami tetszik beszerzel, hétköznapi ruhákkal párosítod, és máris nem leszel divatgóth

2010. dec. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor előbb jöjjön a kioktatás:

A goth nem egy divat. Elsősorban. Hanem egy életérzés, egy gondolkodásmód, egy filozófia, amivel eleve nem rendelkezel, ha ilyen kérdéseket kell feltenned. Egyfajta (szub)kultúra, aminek ha ismernéd az alapjait, máris meglennének a kellő ismereteid a kinézeted kialakításához. Másrészt: a gothok kulturált emberek. Előbb tanulj meg helyesen írni, és értelmesen kérdést feltenni, ha közéjük szeretnél tartozni.

És végül: ha még ezek után is pózerkedni szeretnél, tudom ajánlani a tipikus műgótcucc-lelőhelyeket: shark, darkshop, amazona, vatera, teszvesz, ld50 fórum piactere, jajcica.

2010. dec. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem divatgoth akarok lenni, csak rosszul fogalmaztam a kérdést, nem csak a goth stílus tetszik hanem a gondolkodásmódja is azaz az enyém is olyasmi vagyis nagyon sokban ugynanaz
2010. dec. 21. 14:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is a goth rövid o még mindig.


Fiúként könnyű dolgod van, a ruhák nagy többségét turiból meg lehet szerezni. A goth kinézet alapja a cipő és a haj, ha ezek jól eltalátak akkor már félsiker. Mindeféle kiborotvált, kék-zöld haj eléggé népszerű no meg persze a fekete és a fehér az örök sláger.

Cipők terén Martens, Demonia, Creeper vagy hegyesorrú cipő.


Szerezz be 1-2 jó szabású egyenesszárú vagy szűk farmert (ebben vékonynak tűnik az ember lába ami egy ilyen kinézetnél előny)


Csíkos nadrágot, ebből is jobb a szűk (Pl. Sweeny Todd)


1-2 fekete, borvörös, sötétkék, piros inget.


Zenekaros pólókat (fogsz egy fotót és keresel egy stúdiót ahol rányomtatják neked a fekete pólóra.)


Bőrdzsekit (ne hosszút, mert az szánalmas)


Csíkos kötött pulóvereket


Ha gondolod egyszerű fekete neccharisnyából csinálhatsz póló alá felsőt. Csak le kell vágni a talp részt meg a fenekén kell egy lyuk ahol kifér a fejed. Vigyázz, nagyon nyúlik, úgyhogy csak kis lyukat vágj...


Bőrnadrágot vagy pvc nadrágot


Pár szegecses-láncos övet.


Ankhos/denevéres/kardos/keresztes nyakláncot, fülbevalót, akármit. Egyszerű ezüst ékszereket tartó boltokban könnyedén kapsz ilyesmit.


Nam kell ehhez semmilyen speciális bolt, csak ízlés.

2011. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
dark shop,rock pince
2012. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!