Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 169cm vagyok Lány. És nagyon...

169cm vagyok Lány. És nagyon megtetszett egy magassarkú amibe kb 180cm lennék. Szerintetek megvegyem? Nem gáz, ha egy lány ilyen magas? :/

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
12%

sajnos elég gáz.... Inkább kisebb sarkút vegyél...:)

170nek pont jó leszel!

2011. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz. én 180cm vagyok és szoktam magassarkút is hordani (bár azért nem túl sokszor, de igenis felveszem)

persze ha pl a pasid mellett nagyon magas lennél akkor inkább kisebbet. Én ha magassarkút veszek akkor kicsit magasabb vagyok pasimtól, de egyikünket sem zavarja ez, mivel csak egy magassarkú.

2011. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz!Én 168cm vagyok és van 15cm-es sarkú cipőm is,amiben ugye 183cm vagyok.Én nagyon élvezem.
2011. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vedd fel nyugodtan. Egyik barátnőm 177 cm magas és mindennap egy 8 cm-es cipőbe van. Senki nem zsiráfozta még le...

Én 170 cm vagyok, hordanék én is szívesen magassarkúkat, csak nagyon sokat gyalogolok suliig meg vissza. :/

A törpesarkú szerintem pedig egyenesen csúnya.

2011. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
dehogy gáz. 180 az még nem olyan hű de magas, és még nőiesebb is leszel tőle. nyugodtan vedd fel, ha tudsz benne normálisan járni. amúgy nekem van egy barátnőm, aki 180 magas kb, és szokott hordani magassarkút ami nagyon jól áll neki. szóval te nyugodtan felveheted.
2011. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Azt hiszem meg is veszem holnap;)
2011. febr. 10. 18:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 176 vagyok alapból..szerinted...?:D Ettől még szeretem a magassarkúakat, és hordom is:) Igaz néha 185 centissé varázsol, de ez van :D
2011. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%
hát az elég vicces hogy a 180as lányok nem magasak...Szerintem meg borzasztó magas egy lánynak a 180 és a felett!!!! Jesszusom... Átlag pasik 180cm-ek... gondolkozzatok már 1 kicsit mineek akkora sarok, ha már alapból is szép magasak vagytok, ne legyetek létrák....
2011. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ne a pasikhoz igazodj. ha magas vagy akkor magasvagy. ettol meg barmilyen cipot felvehetsz es tok mind1 hogy mekkora a sarka. ha tudsz benne menni es tetszik akkor vedd meg:) manapsag mar a pasik tok alacsonyak a lanyok meg egyre magasabbak...


en 166 cm vagyok es nincs 10 cmnel kisebb sarku magassarkum. en elvezem ha eszrevesznek es nem mellesleg a kus sarku cipok rondak..

2011. febr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én alapból vagyok 179 cm és nem az "átlag pasikat" keresem, bőven vannak jóval magasabbak is és tetszik nekik a méretem.

Kérdező nyugodtan vegyél akkora cipőt nagyon csini leszel, ne hallgass azokra az "létrának" neveznek, mert nem igaz, csak irigykednek mert ők még magassarkúban is picik. :)

2011. febr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!