Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetnék vagány?...

Hogyan lehetnék vagány? (öltözködés, haj stb. )

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell érezned. Senki nem úgy lesz vagány, hogy eldönti.

Engem is annak mondanak, csak azért mert vissza merek szólni és van egy gemkapocs a fülemben.

2010. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy olyan típus (márpedig nem vagy, ha önmagadtól eddig nem voltál vagány) akkor felesleges a külsőségeket erőltetni. Attól hogy vagyány cucokban jársz meg vagány a hajad, látni fogják hogy önbizalomhiányod van és csak támadni fognak.

A kérdés milyenségéből ítélve még gyerek vagy, és köztudott hogy a tinik a világ leggonoszabb emberei. Ha hirtelen elkezdesz teljesen más stílusban öltözködni és ezzel egy időben még a hajad is megváltoztatod, akkor rád fognak szállni. Hacsak nem olyan buták hogy benyalják a külsőségek által közvetített szándékodat és ők is vagánynak fognak tartani.

Azt javaslom hogy apránként változtass magadon.

Semmit nem tudunk rólad. Írd meg hogy hány éves vagy, a nemed, és hogy milyen elfoglaltságaid vannak iskolán kívül, nameg hogy most hogy nézel ki, milyen ruhákat hordasz.

2010. dec. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Laza ruhák, kócos haj, mindenkinek beszólsz, jó poénjaid vannak, megvéded, feltalálod magad minden helyzetben.
2010. dec. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A vagányság nem a külsőből fakad! vagy az vagy, vagy soha nem válhatsz azzá! mellesleg ki előtt akarsz vagánynak tűnni? barátaid nem fognak eltávolodni tőled, ha nem vagy az! eddig is azért voltak, ha voltak, mert olyan vagy amilyen! persze, ha valaki tipikusan loser típus, és meghunyászkodó, akkor lehetsz te a megtestesült vagányság, és lazaság kívülről, akkor is alárendelt helyzetbe kerülsz másokkal szemben! első sorban viselkedj magabiztosan, minden féle helyzetben, de ne közelítsd meg a bunkóság szintjét! utána, ha megtaláltad azt a viselkedési formát, ami elég vagány a számodra, de nem fordult veled a világ, és tudsz ember maradni, és nem szállsz el magadtól, hogy "hú milyen menő lettem!" akkor már jöhet a külső! de azt se kell túlzásba vinni! a túl sok kiegészítő csak arra fog utalni, hogy divat vagány vagy. Legyen egyszerű, de az egyéniségedhez mérten kirívó a külső, és akkor lesz meg az összhang!
2010. dec. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a kommenetet. amugy 15 éves vagyok , szőke haj, kék szem.
2010. dec. 22. 12:01
 6/8 anonim válasza:
A kérdésedből ítélve 15-nél tényleg nem lehetsz több. Egyáltalán ki előtt akarsz vagyány lenni?
2010. dec. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Ember legyél,csak ez számít.Ha azt hiszed hogy a ruha meg a fülbevaló meg ilyenek vagánnyá tesznek,akkor nagyot tévedsz.Ne próbálj a mai fiatalokra hasonlitani,legtöbbjük egy nagy rakás szar.Kinézetük,viselkedésük,stb.A tudásoddal,eszeddel,értékteremtéseddel tünj majd ki az életben,nem pedig azzal,hogy te tudsz a legnagyobbat fingani,káromkodni,erre ott a való világ nevű undormány.Nehogy innen vegyél példát,mert ezek mind primitív lények.Ha jó a szülői háttered,ez mind könnyebb lesz számodra,hidd el ők akarják neked a legjobbat,nem pedig a drogozós,piás emberek.Aztán ha felnősz,meg is köszönöd nekik,hogy sokmindent nem hagytak hogy megtegyél,mint mások.Te valaki leszel az életben,más meg megmarad azon a szinten,és irigykedik hogy te sikeres ember lettél,ő meg egy senki maradt.
2010. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általános iskolában jó ideig visszahúzódó voltam, aztán jött a Guns'n'Rosesos időszakom, meg a fekete ruhák. A kis feleslegét takargató lány voltam, bő ruhákban, kevés önbizalommal, szólni nem igazán mertem. Középsuliban ez megváltozott, jó társaságba kerültem, akik igazi barátok voltak és megmutatták, mi igazán fontos. Mivel mások elfogadtak, egy idő után én is magamat. Nem bújtam többé nagy ruhák mögé, visszaszóltam, a humoromat pedig csípték. Azóta elég nagy a pofám, de csak csínján, mert nem az a lényeg, hogy mindenkinek beszólj. Az a fontos, hogy céltudatos legyél, magabiztos, legyen véleményed, és állj ki magad mellett. Ne nyomjanak el a primitív emberek a nagy hangjukkal és a bunkó beszólásaikkal. Kulturáltan is lehet ugratni és vitázni, ez még jobban hecceli őket. :) Külsőségekben, hmm hát mit mondjak. Ha egy vagány emberre gondolunk, nekem elsőre a bőr és a farmer ugrik be, a kócos haj, feketére festett szemek, mondjuk. Legalábbis én magam ezt preferálom. A bunkó és a vagány közt hajszálnyi a határ, meg kell találni.
2010. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!