Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Neilyo kérdése:

Mi a véleményetek erről a stílusról? (kép lejjebb)

Figyelt kérdés

[link]


kor/nem.


2010. dec. 22. 03:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
az, hogy: majd ugy is kinovi
2010. dec. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Friderikusz Sándor is ilyen szemüvegkeretet hord:):):)
2010. dec. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

Bárki mond bármit, nekem tetszik :)


18/L

2010. dec. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%

Elmegy.Vannak nála rosszabbak is,higyjétek el.A szemüveget valószínüleg csak viccből vette fel,de szemüveg nélkül átlagosnak mondható :)


UI:Honnan veszi sok ember olyan biztosra,hogy egyszer mindenki kinő mindent?Esetleg nem elfogadható az,hogy van aki egy bizonyos dolgot(ami inkább szokatlan mintsem "gáz") nem hóbortból csinál/követ,és nem szándékozik kinőni belőle?

2010. dec. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%
Nem tetszik
2010. dec. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Ahogy az első: majd kinövi.
2010. dec. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%

Ha megengedtek egy "vén róka" beleszólását az ügyletbe, én 38 éves férfi vagyok, aki a kor ellenére is szívesen megnézi a fiatal csajokat, hisz csak a testünk öregszik, nem a lelkünk és végképp nem az ízlésünk. :)


Szóval: erről a képről nekem az jut eszembe, hogy az illető kishölgy nagyon egyedi és eredeti szeretne lenni.

De a baj az, hogy csak szeretne az lenni, ehelyett egy elég fiús külleme van. Egyesek még le is leszbikusozhatják (annak ellenére, hogy szerintem nem lehet az), mert picit olyan ez a sztk-s szemüveg, mint volt a Szökés (Prison break) című sorozat utolsó évadjában egy leszbi nő a női börtönben, akinek az volt a beceneve, hogy "Apuci"

Talán okosabb egy lehelettel a nagyátlagnál, de ezt a kiemelkedését túldimenzionálja. Tehát kicsivel okosabb, de azt hiszi, hogy sokkal különb. Tehát arányt téveszt. Az arckifekezése és a haja alapján egy pörgős személyiség lehet, aki elég önfejű és hadarósan beszél.

A haja nem nőies és a szemüveg meg fertelmes és nem is áll jól. Nem harmonikus.

Elnézést, ha a lelkébe gázoltam bárkinek, de őszinte akartam lenni és az is lehet, hogy nincs igazam, de NEKEM szubjektíve ez a véleményem.

2010. dec. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
64%
@08:59 ez egy fiú...
2010. dec. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
61%

08:59 vagyok. Bocsánat, mellélőttem.

Mivel én is férfi vagyok, így nehéz lenne értékelést adni. Egy biztos, kicsit lányos az arca, a haja fiúnak jó, de az sztk-s, a kelleténél öt számmal nagyobb szemüveget továbbra sem veszi be a gyomrom.

2010. dec. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

A lánytesóm hord ilyesmi felsőt és övet...

Ez a nagy, vastag keretes "kocka" szemüveg pedig mostanság a divatmajmok viselete, akik így próbálnak a bamba fejüknek intellektust kölcsönözni.

A kocka-fülbevalós-srác szókapcsolat pedig mifelénk a b_zi szinonimája.

2010. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!