Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó gondjaim vannak,...

Melltartó gondjaim vannak, mitt tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan gondom van, hogy anya nagyon ritkán vesz nekem meltartót, és ha igen, rittig rossz, mert kicsi, és kijön a kosárból a mellem. Most is vettünk kettőt, de kicsi, pedig amikor felpróbáltam jó volt. Hazajöttem, hajoltam egyett-kettőt, és kint is volt. Nem tudtok valami tippet, hogy ne jöjjön ki, de tudjam használni a melltartót. Nagy melleim vannak, ezért kényelmetlen anélkül közlekednem. Átvarrom én kézzel, csak valami ötlet kéne :)
2010. dec. 23. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

1.: Vidd vissza, hátha kicserélik nagyobbra. Mondjuk ez ritka eset.

2.: Amikor próbálsz, akkor is hajolj le benne, egyet-kettőt, és ha nem esik ki, akkor jó.

2010. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igen ha melltartót próbálsz nem elég ha csak felveszed és megnézed a tükörben hogy jó-e. Mozogni karokat emelni vagy hajolgatni is érdemes. Fehérneműt visszacserélni nem hiszem hogy fognak. Esetleg ha állítasz a pánton akkor talán nem csúszik ki belőle, én is jártam már úgy hogy túlságosan fel volt húzva a pánt és akkor alul nekem is kibuggyantak. Más ötletem nincs :/
2010. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán nem jó fazont veszel. Nagy mellre tilos kivágott és félkosaras, vagy push up melltartót használni. Neked egy kosár nélküli teljes kosaras lenne a jó, vastag vállpánntal és vastag hátulsó résszel,hogy legyen kellő tartása is.
2010. dec. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 . mérd le szabályosan a mell alatti körfogatot és a mellcsúcsánál a körfogatot és vond ki a nagyobbból a kisebbet igy megkapot milyen kosár kell.

2. a fazon is számít

3. úgy kell hogy miután felvetted lehajolsz és megfogod a két kezeddel a bokádat ha nem esik ki és pont jó akkor jó

4 ne hordj kisebbet mert nem jó a szöveteknek és eldeformálhatja lógóssá teheti a mellet

2010. dec. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!