Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok. Nektek tetszenek ezek...

Csajok. Nektek tetszenek ezek a boots-ok? Vagy felvennétek?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 27. 20:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
ne kössetek már bele mindenbe az ég áldjon meg titeket....
2010. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Nem tetszik. Nagyon nem. Nem venném fel.


(boots-ok... hát jujj... :) )

2010. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
banyek mi a bajotok azzal h boots? tudjátok hány idegen nyelvű szavunk van? hányan hazsnáltok a 7köznapokban idegen eredetű szavakat? amik bejöttek a köztudatba és itt élnek és észre sem veszitek?
2010. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Én megértettem,mert csatolt linket,úgyhogy teljesen mindegy minek nevezi.

Egyébként nem venném fel,mert mindíg a nagypapám cipőire emlékeztet,de ha valakinek tetszik egészségére.

2010. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem illik hozzám.
2010. dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Szandika01 válasza:
Én pasin jobban eltudom képzelni, mint magamon, vagy más lányokon...szerintem elég fiús. :/
2010. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nyilván mindenki használ honosított idegen szavakat, pl. konténer vagy telefon vagy televízió és hasonlók, mert ugye ezek is külföldi eredetű szavak. De én azon a véleményen vagyok, hogy amíg van magyar megfelelője egy szónak azt kellene használni inkább - így én a vásárolgatást sem shoppingnak, a számítógépet sem kompjúternek és a csizmát/bakancsot sem bootsnak hívom. Megjegyzem ez is lenne a normális tendencia, ha minél többet szeretnénk megőrizni a nyelvünkből, és nem idegen szavakkal helyettesíteni a már létező szókincsünket:)

Ilyen szempontból egyáltalán nem hiszem, hogy probléma lenne, ha rászólunk a kérdezőre, hogy használja az anyanyelvét, ha már van neki.

2010. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. de nem arra voltam kíváncsi h te szereted e a boots kifejezést:D
2010. dec. 27. 22:52
 19/24 anonim ***** válasza:

nekem a színével van bajom...

[link]

ő már valahogy inkább ;)

2010. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
itt inkább a szín a lényeg:D
2010. dec. 28. 00:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!