Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tetszenek ezek a nem teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszenek ezek a nem teljesen hagyományos esküvői ruhák, felvennétek, melyik tetszik?

Figyelt kérdés

Én ilyesmit akarnék az esküvőmre, nem tudom miért népszerüek a pántnélküli fodros-bodros ruhák, számomra ezek sokkal szebbek, szóval csak olyan kellene, aminek van legalább egy pántja és egyszerübb szabású, ráadásul ezek szerintem több nőnek állnak jól.

A lista


1.

[link]


2.

[link]


3.

[link]


4.

[link]


5.

[link]


6.

[link]


2011. júl. 27. 09:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mind szép, bár nekem még ezek is túldíszítettek. Nekem legjobban az ilyen tetszik: [link]
2011. júl. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 hot_kiss ***** válasza:
100%

Én sem vagyok oda a habosbabos ruhákért, bár nekem a pánt nélküli tetszik.

A képek közül az első és a negyedik valami gyönyörű, elfogadnám, ha ott tartanék, ahol Te(:

Sok boldogságot és hasonlóan szép ruhát(:

2011. júl. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon szépek, főleg az első.

Nekem sem tetszik a pánt nélküli ruha, pláne, ha majd kiesik a menyasszony melle belőle.

Az első tetszik nekem, meg a negyedik.

A többi nem annyira, olyan ötvenes évek hangulatuk van.

Az akkori filmsztárok viseltek ilyen estélyiket.

2011. júl. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
nekem a 4. tetszik nagyon
2011. júl. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
az első és a negyedik tetszik a legjobban.(: nagyonszép.:) a többi valahogy nem jön be..
2011. júl. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
A 4. valami eszméletlenül gyönyörű! Ha van hozzá alakod, tuti szép leszel benne :)
2011. júl. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
1. 4. 5. Ezek elképesztően szépek. A többi is, de számomra ezek kiemelkednek. Ha jó az alakod, nyugodtan válassz ilyen ruhát az esküvődre. Biztos gyönyörű leszel benne. Sok boldogságot!
2011. júl. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%
Nekem éppen a negyedik nem tetszik. Olyan kombiné jellegű. A többi mind szép. Amit belinkeltek,az sem rossz,de nem tetszik,hogy a fél melle kivan a menyasszonynak benne.
2011. júl. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
3.
2011. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

nekem az 1. és a 6. az ami nagyon tetszik,a többi vagy olyan nem esküvős vagy től díszes.legalábbis nekem :)

SOK BOLDOGSÁGOT :)

2011. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!