Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó ez csizmával...

Szerintetek jó ez csizmával és szövetkabáttal? Ti felvennétek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 18. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a szövetkabát az egész "öltözékedet" eltakarná, ezért igazából értelmetlen a kérdés, mert akkor az a lényeg, h a kabát és a csizma összeillő legyen.

Másrészt (és ezt ne bántásnak vedd, hanem építő kritikának), ha nem vennél fel semmit, akkor is ugyanott tartanál: alig- szoknya, semmi pólóval, kilógó melltartópánttal, 1/2-es ujjú, nem összegombolható pulóverrel. Szóval én még nyáron sem vennék fel ilyesmi összeállítást, ősszel, mikor hűvös, esténként pedig hideg van, pláne nem.

2011. okt. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen színű a csizmád?Milyen színű a szövetkabát?
2011. okt. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem jó lehet. jó ez a fekete felső, hol vetted?:)
2011. okt. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szuper markertben a csizma fekete a kabát szürke
2011. okt. 18. 10:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis stíluszavart okozna, hogy a szoknya, felső nyárias hatású, a csizma, kabát téli. Nekem nem tetszene, ilyen farmerszoknyával nem tudom elképzelni a csizmát. Az átlátszó felső sztem túl provokatív, meg hideg lehet benne ilyentájt.
2011. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon olcsó ez az összeállítás.Nem hallottad még azt a mondást h a kevesebb néha több? Nem kell ahoz mindent kiraknod h szexi legyél mert gondolom ez volt a cél.Ez a szoknya nm való csizmához.a kardigán nm megy a felsődhöz.A felső meg ugy ahogy van egy katasztrófa.Ezt max a pasidnak vedd fel otthon ha beakarod indítani,mert utcára egyáltalán nm való.
2011. okt. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Bocs,de szerintem útszéli.Ha szexpartnert akarsz fogni egy buliban,arra jó,de kicsit sem ízléses,pláne nem egy tinilánynak.
2011. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Stíluszavarban szenvedsz szerintem. Az a fekete felső nagyon csinos de az a fehér... teljesen nem illik össze. Ez a farmer szoknya a téli csizmával meg végképp nem.

Biztos nem venném fel és igaza van annak, aki azt írta, hogy útszéli hatása van.

2011. okt. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én fel nem venném ezt a szerelést így. Szerintem ízléstelen az összeállítás.. A felső meg... no comment


Bár sokan hordanak télen is szoknyát,nekem nagyon nem tetszik. Télen hideg van és fel kell öltözni, sosem értem, hogy nem fáznak, de az ő dolguk...

24/L

2011. okt. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az izlésed már eleve egy nagy fos .. megse próbáltam elképzelni...
2011. okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!