Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruha jó lenne szilveszter...

Ez a ruha jó lenne szilveszteri buliba? És hogy áll rajtam?

Figyelt kérdés
[link] Nem vagyok amúgy egy kiöltözős típus :D.
2010. dec. 27. 23:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
túl egyszerű:S
2010. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is nagyon egyszerű...fogd fel úgy hogy ez szilveszter...1x van egy éven...egyszer egy évben kiöltözhetsz...mármint nem estélyire gondolok...Szerintem ez a nadrág jó és mondjuk egy csőtoppal vagy legging hosszított pólóvel:) rem segítettem

sya

2010. dec. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
attól függ milyen buli?
2010. dec. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálam nem nyert.
2010. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Mandula11 ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Attól, hogy szilveszter, nem kell felöltözni, mint egy útszéli, főleg ha alapból nem vagy kiöltözős típus, akkor ez tökéletes neked, meg jól is áll, csinos.
2010. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sztem zsíír :)
2010. dec. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem tök jó, és jól is áll neked. a lényeg hogy olyat vegyél fel, amiben jól érzed magad:)
2010. dec. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 23:46-os hozzászólásához!
2010. dec. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jav.:Mandula11 hozzászólásához:-)
2010. dec. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem is egyszerű és egyszer van egy nap az évben hogy mindent felvehetsz senki sem néz hülyének!!:)

Legyen rajtad sárkányjelmez vagy báli ruha,mindenki tudja hogy bulizol...

Szerintem ez a ruha egyszerű,de ha valami szolid helyre mégy ahol még a flittert is lenézik rólad,akkor tökéletes lesz...

De így képről,alakról megítélve,tuti vagy 16 szóval bulizni mégy az száz...:D

Szóval valami ütőset vegyél fel...:)


23:46-os nem értek veled egyet,pont azért kell ilyenkor úgy öltözni ahogy akarsz,mert senki nem fogja rág azt mondani hogy te éppen az utca szélén dolgozol...

Én is egy miniruhában leszek és csak fekete-piros lesz a ruhám is meg a sminkem is...és???K*vának fog nézni valaki??Nem hinném...


Ne értsd félre én nem akarom kritizálni a válaszod,meg vitázni sem akarok veled,mert nem ismerlek,de tényleg bocsi,eléggé fura felfogásod van...

2010. dec. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!