Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhához ajánlanátok a...

Milyen ruhához ajánlanátok a bőrkesztyűt?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy fekete sima bőrkesztyűt nem ujjatlant. Csak abba nem vagyok biztos, hogy passzol e ruháimhoz. Átlagos utcai ruhához szerintetek fel lehet venni? Vagy milyenek azok a ruhák amelyikhez illik egy bőrkesztyű? Előre is köszönöm a válaszokat. 19/f
2010. dec. 28. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit elegánsabb, hosszabb szövetkabáthoz illik igazán.
2010. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A bőrkesztyű nagyon jól tud mutatni, ha jól kombinálod. Az előző válaszolónak igaza van, szövetkabátokhoz nagyon jól megy, magassarkú csizmával, és egy jó táskával nagyon nőies leszel, a converse csukához nembiztos, hogy csini lenne. :)
2010. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hmm én Fiú vagyok mint azt a kérdés alatt is látható :-/
2010. dec. 28. 20:47
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és én nem hordok Converse csukát inkább Puma és Adidas a nyerő nálam.
2010. dec. 28. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Az utolsó válaszoló vagyok, és elnézést kérek a figyelmetlenségért...

A converse-et megcsak amolyan általános példaként mondtam. De a nike, meg adidas cipők mellé sem mennek a szövetkabátok, szerezz be egy elegánsabb cipőt, nem muszáj olasz bőrnek lennie, hanem legyen benne egy kis elegancia, de ne hagyd el a meglévő (cipőkből következtetve) sportos stílusodat sem. Ezeket lehet jól kombinálni, linkelek neked pár dolgot:

nadrág: (nekem ez a szín is bejön a pasikon, de feketében is nyerő) [link]

itt egy ing: [link]

és mellé egy jó kis kardigán: [link]

táska: [link]

sál: [link]

kabát: [link]

cipők: innen kedvedre válogathatsz

[link]

itt pedig jó kis bőrkesztyűket találsz, akármelyik jól megy ezekhez a ruhákhoz (kivéve az ujjközépig érőket)

Remélem tudtam segíteni

18L

2010. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ú a bőrkesztyűs link lemaradt, bocsi

[link]

2010. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez már mingyárt többet segített :)
2010. dec. 29. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!