Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel egy házibuliba?

Mit vegyek fel egy házibuliba?

Figyelt kérdés

A pasimat hívták el házibuliba és Ő engem szeretne elvinni magával. Ha el is megyek akkor senkit nem fogok ott ismerni csak a pasimat.

Mit vegyek fel? Szeretek nőcisen öltözködni. Magassarkún gondolkodtam, de lehet az túlzás lenne? Cicanaci az 100% a többit még nem tudom. Soha nem voltam még házibuliba. Egyébként alakom jó, XS-S a méretem. Tippek?


2011. aug. 24. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Cicanacit szerintem hosszított felsővel meg balerinával :) Magassarkúval én nem venném fel a cicanacit egy házibuliba.
2011. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen jellegű házibuli lesz, de javasolnám, hogy olyasmit vegyél fel, amiben jól is érzed magad. Farmersort, laza de szexi póló, térdnadrág... szoknyát inkább ne.

Valamint az se árt, ha a póló akár hálóingkét is megtegye, mert néha megeshet, hogy nemtervezett ottalvós buivá fajul a dolog.

2011. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Cicanaci, tunika, vagy hosszabb felső, balerinával. Nyugi, nem fogsz kilógni, a lányok fele ebben lesz :) A másik fele csőnaciban Converse-el :) Esetleg farmer miniszoknyával.

Cicanacihoz eleve hosszított felső jó csak, a sima rövid hülyén néz ki.

Én mondjuk valami csinos (nem qrvás) miniruhát vennék fel, valami csini szandállal. De a cipő mondjuk mindegy mert ha lakásban van úgyis le kell majd venni valószínűleg..

2011. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek a tanácsot! :)

A választásom egy fekete cicanacira, egy telitalpú citromsárga magassarkúra és egy citromsárga felsőre esett :)

2011. aug. 25. 15:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Az biztos csini volt :)
2011. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!