Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 éves vagyok, alacsony....

14 éves vagyok, alacsony. Sokan fiatalabbnak néznek. Milyen ruhákat vegyek fel hogy megfeleljen a koromnak?

Figyelt kérdés
Elég alacsony vagyok és egy kicsit duci ( 152 cm 48 kg) sokan 12 évesnek néznek.. De nem akarok koravén lenni hogy idősebbnek nézzek ki. Szeretem a sportos és a nőies ruhákat is. Légyszi küldjetek linkeket! :)
2010. dec. 31. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:

na én meg 158 és 17 éves. de sokan 20-25évesnek néznek. nem az öltözködéseden kell változtatni persze azon is, de inkább a mgejelenéseden a kisugárzásodon a belépődön.

nőies ruhákat hordj és érezd magad csinosnak.

de ezt nemlehet igy elmagyarázni érezned kell, akkor mikor már elég tapasztalatot gyüjtöttél.

2010. dec. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ugyanmár ez még nem olyan vészes, két év múlva már úgyis mindenki 18-nak fog kinézni... a fiúknál ez lassabban történik, egyik haveromat még mindig 16nak nézik, pedig már 22 :D
2010. dec. 31. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Irrelevéns válasz, de én meg 35 vagyok, és a mai napig elkérik a személyimet, ha sört veszek. Szoknyát hordok meg lapos talpú cimpőt, és nem sminkelek.

Szerintem két év nem sok, majd akkor probléma, ha tízzel (vagy még többel) néznek fiatalabbnak, és ebből gondod is akad. (Például kiröhögnek az interjún, hogy a tesód helyett jöttél.)

2021. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!