Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy újabb Legging kérdés?

Egy újabb Legging kérdés?

Figyelt kérdés
kaptam egy legginget, hosszú, fekete, oldalán kb térdig csillogó díszek vannak rajta! Először is az lenne a kérdésem, hogy a hosszú latex legginghez hogy öltözöl felül? Rövid felsővel is jól mutat, vagy inkább csak hosszabb fazonúval.Az is érdekelne, hogy aki ebben mászkál télen, az nem fagy xarrá? Mert én még azért hidegnek érzem ehhez az időjárást. Vagy tévedek? Köszike a válaszokat
2011. jan. 2. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

RÖVID FELSŐT NEEEEE

könyörgöm csak azt ne...

És nem, nem, akárhány buta, magamutogató lotyó mondja, hogy szexi, az emberek 70%-a már a latextól is majd elrókázza magát, hát mellé még egy rövid felső.... :S Pont így néz ki: http://www.youtube.com/watch?v=KAKaJE4gjYg

hosszú felsővel (segg alá érő!) elmegy.

Amúgy sokan vesznek alá harisnyát vagy még 1 leggingset, de szerintem is hideg van hozzá.

2011. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok, ok... csak azért kérdeztem a rövid felsőt,mert itt a neten is bogarásztam, és egész sok példa van arra, hogy röviddel hordják. Köszi a választ!
2011. jan. 2. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
rövid felső nem jó, hosszítotthoz találták ki. én télen olyan pamut leggingset hordok, ami poláros bélésű. melegebb, mint néhány farmerom.
2011. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Latex az eszed tokja. Az a fényes sz*r csak utánzat... beh*gyoznál ha egész nap latexben mászkálnál.
2011. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én most télen is legging-et hordok (nem mindig). de amikor azt veszem mindig veszek fel egy vastagabb harisnyát meg hosszúszárú zoknit a harisnyára és úgy a legginget ( de arra még jön a csizma xD) és nem fázok benne :) még egy kicsit sem.
2011. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!