Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cipő. Szerintetek jól néz ki?...

Cipő. Szerintetek jól néz ki? (lentebb)

Figyelt kérdés
Olyan, hogy térdig érő műbőr, fekete alul pedig kb.bokától gumiból vankiöntve (mint egy gumicsizma, ilyen fényes) Elég zavaró, hogy a sarka 4cm magas. Minden gumicsizmának ilyen magas? Elsőre elég ormótlan ez a sarok. Természetesen nem úgy néz ki, mint egy disznóvágós csizma, hanem nőiesítve van, kicsit vékonyodik az orra felé. Jól nézhet ki szerintetek? (Képet csak később tudok, mert nincs meg a kábel:D)
2011. jan. 4. 18:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]


na bokától szinte mondhatom, hogy így néz ki, csak az egész fekete, nem rózsaszín a talpa, és hogy nincs ilyen vonal keresztbe az orránál.

Az is zavar egyébként, hogy kicsit felfelé áll az orra, vagy az enm néz ki furcsán?

2011. jan. 4. 18:23
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele gond. Az,hogy visszaveri a fényt némi figyelem zavart okozhat,de ez ,csak az én bajom,nekem szokott ilyen lenni. Egyedi darabb. Rózsaszíntalpal meg anélkül is. Annyira nem áll fel az orra,meglehet azt könnyen szokni!
2011. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik
2011. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen elég csillogó az enyém is, de csak ugye boka alatt, tehát nem nagy területen, a másik meg, hogy szerintem ezen a képen valami reflektorral világítottak rá, azért ilyen ijesztő elsőre.
2011. jan. 4. 22:24
 5/11 anonim ***** válasza:

Kár hogy a férfiakat parasztnak ítélik meg, ha egy vadász gumicsizmában flangál esetleg.

Jó nektek.

2011. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Na sikerült feltenni a képeket:)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. jan. 6. 16:39
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem csúnya, de ha neked tetszik, akkor hordjad :) Mondjuk attól is függ, hogy mivel veszed fel, mert az összkép a fontos.
2011. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, kaptam, de nekem nem nagyon tetszik, bár esőben nagyon jó lehet.Nem tudom eldönteni tetszik-e vagy sem..
2011. jan. 7. 20:03
 9/11 nebula ***** válasza:
ha nem tudod eldonteni akkor nem tetszik....hasznosnak latod de nem tetszik...
2011. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem nagyon nem tetszik
2011. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!