Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FIÚK! Mit gondoltok azokról a...

FIÚK! Mit gondoltok azokról a lányokról, akiknek szinte mindenük kivan?

Figyelt kérdés
Tehát... a mellük éppenhogycsak elvan takarva. A miniszoknyájuk tíz cm-s. És még sorolhatnám...
2011. jan. 4. 19:44
 1/10 Mandula11 ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de sok fiú barátom van, és tudom a véleményüket. Hamarabb megnéznek egy olyan lányt, de másra nem kiváncsiak, hisz mindent láttak:) Elvonja a figyelmüket arról, hogy lehet, hogy nagyon szép szeme van a lánynak, vagy netán nagyon kedves, okos. De azok a lányok mondjuk nem úgy öltözködnek általában.
2011. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
dugnám
2011. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

A saját példámból kiindulva az alábbiakat gondoltam:

15 évesen: Wao!!!

18 évesen: Ha most elkaphatnám!

22 évesen: Közönséges!

25 évesen: Szánalmas!

30 évesen (most): Könnyűvérű és nem szexi! Hanyag és nem nőies! Két féle nő van: Akit érdemes lefektetni és akit érdemes elvenni. Akit elvenni érdemes, annak tartása, egyénisége és stílusa van, ami a rongyrázással, divatolással nem összekeverendő!!

De fiatalon minden menő!

2011. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
58%
Blokkolnám őket.
2011. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
sunáznám egyszer , de utána otthagynám a fenébe
2011. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mit gondolnának?Minnél több része van ki annál jobb.Igen és Őket jobban megnézik és le is fektetnék Őket:D(Vannak kivételek)

Most erre mit lehet írni...

2011. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok ilyen álszent, mint a többség, nem foglak nyugtatgatni, hogy nem, azok a lányok nem jók. Ugyanúgy lehet értelmes és okos lány, ez mindenképpen csak beszélgetéssel derül ki, de igaz ez az összes többi öltözködésű lányra is. Viszont SZÁMOMRA, és ezzel kisebbségben vagyok, nem szexis a mindent kidobós stílus, jobb szeretem az ízlésesen takart nőket, mindenem a feszülős, minél többet "takaró" ruhák... ez az én perverzióm, szóval én meg sem nézem az ilyen mindent kirakós nőket :D
2011. jan. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
szánalmas... szerintem minél többet takar annál jobb, beindítja az ember fantáziáját és egyre jobban elkezdi érdekelni hogy milyen az a lány, az hogy úgy néz ki mint egy prosti egyből kinyírja ezeket a gondolatokat...
2011. jan. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Mindene kivan:: Ha egy olyan lányon látom aki jól néz ki az mért ne vehetné fel..? De akik ilyen bányarémek azok inkább maradjanak a turkálónál.
2011. jan. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hova őltözik így, hogy viselkedik mellé. Ha kedve van, nyugodtan mutogassa a testét, strandon úgyis többet látok.... Amikor viszont az valaki úgy viselkedik mint egy amcsi tinivígjáték hősnője, az idegesít.


Egy félmeztelen pasi is lehet okés vagy értelmetlenül alulöltözött. Én se rohangálok mindig lengén, de ha olyan a helyzet belefér.

2011. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!