Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a lányokról, akik nem hordanak melltartót?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy ha van egy lány kis mellel és néhanapján nem vesz fel a ruha alá melltartót, mit gondoltok róla?úgy értem, hogy nem "ítélitek" el, vagy szerintetek nem "undorító, kihívó"? nem egy sima poló alá gondoltam, hanem, pl egy félvállas felső alá, ami ugye lég bő fazonú és alatta van még egy topp. Szerintetek nagyon feltűnő lenne?

Légyszi ÉRTELMES válaszokat!


2011. szept. 18. 15:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak attól függ, hogy hogy áll neki. Nem azt fogom nézni, hogy van-e valakin melltartó... Csak ne villanjon ki xD 18F
2011. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
Vannak olyan felsők nagyrészt nyáriak amik alá nem kell melltartó sztem nem undorító én se hordok olyan felső alá ami alá nem kell de az nyáron van ált. mert a többi alá kell.Na meg otthon hétvégén sem kell az.
2011. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Nekem volt egy osztálytársam, egy nagyon szép szőke csaj, akinek nem voltak túl nagy mellei, és nem hordott melltartót. Egyszer pont így előttem hajolt le... máig emlékszem arra a napra. :D
2011. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Tajparaszt ***** válasza:
88%

Az se baj ha feltűnő, ha szép cicid van.

Nem undorító kihívó, ezt csak az irigykedő csajoktól hallhatod max.

2011. szept. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Sokaktól hallottam hogy ha mindig melltattót hord az ember lánya,hamarabb fog lógni a melle.Amúgy is néha napján szeretek anélkül kimenni az utcára de kizárólag olyan pólóban,ami nem látszik át.Egyik nap így mentem suliba,és nap végén vették észre,és minden fiú kitódult a folyosóra hogy lássa.Csak annyival volt másabb anélkül,hogy a pántos pólómnál nem látták a melltartó pántját.Mindenki furán nézett rám,még a lányok is,a fiúk meg hitetlenkedve.Én meg felháborodtam,hogy mégis mi ez,valami társadalmi etikett előírás?!Régen ha nem vettél fel melltartót semmi nem történt,tök természetes volt,ma meg...!Anyumék sem értik miért hordom,meg a nagymamám is értetlenül néz rám evvel kapcsolatban.No comment. :S 17/L
2011. szept. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%
Nekem annyira kicsi, hogy eddig nem fért bele egyik melltartóba sem, mert mindegyik nagy volt rám. Még most is az. De azért felveszek melltartót.Nem tudom miért, pedig sokszor inkább idegesít. Mondjuk melltartó nélkül biztos minusz 3-4 év lenne ami a külsőmet illeti.
2011. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Alapból nem baj ha nem hord valaki melltartót csak ne látszódjon át a mellbimbója,mert sztem az ízléstelen. Ki mellűeknek erre a célra jó ilyen top szerű cicifix,de persze vannak olyan felsők,amik alá az sem kell.
2011. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem őket. Ha szép mellem lenne, én sem hordanék mindig melltartót.
2011. szept. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom, te vagy a kérdésben szereplő lány. Hány éves vagy? És mennyire kicsik a melleid? ;)
2011. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
ha csak otthon a házikójában nem hord az okés...de hogy egész nap melltartó nélkül ugráljon az Igénytelen......szerintem
2011. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!