Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kötött pulóverek mitől...

A kötött pulóverek mitől bolyhosodnak ki? És mit lehet tenni annak érdekében, hogy a bolyhok eltűnjenek róla?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
És speciel kifordítva mosom őket.Ha mégis bolyhosak, sima kézi borotvával leszedem a bolyhokat róluk.
2011. jan. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Nekem ilyen boholytalanítóm van, azzal szoktam leszedni a bolyhokat.
2011. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én is borotválni szoktam a pulcsikat,ha már egyszer nem vigyáztam rá,ez mindig bejön..na meg az öblitő
2011. jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csökkenteni a bolyhosodást speciális finom mosószerrel ami gyapjú, selyem mosására alkalmas, vagy folyékony mosószer is van többféle pl dreft. Csak kímélő mosással szabad mosni, mosógépben gyapjú programmal, kézzel mosva pedig nem dörzsölve, hanem csak nyomkodva mosni. Minél többet dörzsölődik, annál bolyhosabb lesz.

Műszaki boltban lehet kapni bolytalanító készüléket, de ne 700FT-os gagyit vegyél. Pl euronics, tesco. Ez hasonlít az elektomos borotvához, de speciálisan a pulóverekhez találták ki.

Esetleg ha még nem túl bolyhos segíthet rajta, ha átkeféled egy ruhakefével.

2011. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!