Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílusú lányokat nem...

Milyen stílusú lányokat nem láttok az utcán? Mi számít egyedinek és nem tucatnak?

Figyelt kérdés
Úgty értem mindig fel van kapva 2-3 féle stílus, és midneki ugyna úgy néz ki. Rendben akkor egyértelműen megbélyegezik , hogy tucat ember. Rendben legyünk egyediek, de hogyan amikor a boltokban is csak a "trendi" ruhákat árulják, varratásra nicsn pénzem, anyu ruhatárát feltúrni, meg éppen egy aktuális trend szóval.. Mondanátok olan ruhákat, stílusokat, amik nem trendik,8tehát egyediek) mégis csinosnak, normálisnak (nem csövesnek) tartjátok?
2011. jan. 5. 20:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jesszusom, bocsánata a rengeteg elírásért...azért remélem megértitek mire gondolok és válaszoltok is:D
2011. jan. 5. 20:20
 2/12 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdést már sokat olvastam itt, és mindig olyan válaszok jönnek hogy akik raknak fel képet lookbook.nu-ra azok általában egyediek. Nos szerintem ez nem így van (bár tényleg van 1-2 extra darab) mert nálunk pl. a fél suli (még a 13-14 évesek is) úgy öltözködnek. De azért nézz körbe ott. :)

[link]

2011. jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A nőies stílusból látok nagyon keveset :(
2011. jan. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom! Én pl. a lookbook-on sírva szoktam röhögni, a többsége fertelmes kreálmány, és nem nőies, hanem trampli/nagymamás! A lookbok csak a jelenlegi külföldi divatot tükrözi (ami azért már kezd beütni nálunk is), tehát egyáltalán nem egyedi.

Kérdező. Olyan manapság, hogy egyedi, nem létezik. Léteznek szubkultúrák, amiket sokan egyedinek látnak, de maguk között ezek is "egyformák". Mindenki hasonlít valamire, még az is, aki nem egy irányzatot követ, hanem magának talál ki dolgokat - mert egész biztos, hogy azt már előtte más is kitalálta :)

Én linkelek olyat, amit én nem mindennapinak, csinosnak tartok, de azt nem garantálom, hogy szerinted is az lesz :D

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Igen, fűzőmániás vagyok. Persze csak az igazi fűzőkért rajongok. És sajnos nagyon kevés ilyen nő van Magyarországon.

2011. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen.:) Utolsó, van ami tetszik belőle,de én speciel ilyenből is rengeteget látok az utcán. Vannak benne szép dolgok, pedig én nem vagyok fűzőmániás:) Mondjuk van pár amit nem feltétlen mindennapi hordásra találtak ki.
2011. jan. 7. 13:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Elárulhatod, hol látsz rengeteg acélmerevítős fűzős nőt az utcán, mert akkor oda ellátogatok én is :D
2011. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sopronban és Győrben annyit találsz amennyit csak találni akarsz:D
2011. jan. 7. 18:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Az messze van, de köszi azért :)
2011. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt is elárulom, hogy kívülről normális ember nem mondja meg, hogy milyen fűző van a másikon, tehát nem kell acélmerevítősben járnia mindenkinek, hogy azt mondhassam, sokat látok.
2011. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem mondja meg...ha láttál volna már acélmerevítős fűzőt, tudnád. Messziről látszik hogy az nem valami béna utánzat! Persze nem a kabát alatt, de ha kilátszik maga a fűző, abból lehet tudni rögtön.
2011. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!