Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg csak akkor számíthatok...

Tényleg csak akkor számíthatok magyarországon egyedinek, ha külföldről veszek méregdrága ruhákat?

Figyelt kérdés
Már magam sem tudom mit jelent egyedinek lenni...írhattok is, szerintetek ez mit jelent (teljesen külsőre értve) Ha tudtok, linkeljetek már nekem képeket egyedi, elvont emberekről, mert én teljesen kifogytam az ötletekből.
2008. nov. 13. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Koltozz ki kulfoldre, es akkor meglatod mi az: egyedinek lenni! Latom Magyarorszag mar ugyis csak kisbetus Neked!
2008. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem akarok offolást, de ezt mégis honnan szűrted le?
2008. nov. 13. 21:24
 3/6 A kérdező kommentje:
csak szerettem volna pár képet látni, és pár véleményt hallani, ki mit gondol erről.. ennyi.
2008. nov. 13. 22:01
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Nos, nem tudom, hány éves vagy, én meg csak a saját tapasztalataimat tudom leírni. Régebben a fiatalok birka mód összeöltöztek, sokkal egységesebb volt a menő, manapság viszont az a trendi, ha minél eltérőbb a kinézeted, akár kelemenannásan cicababás, akár metálos-rockeres vagy tüncirockeres tóthgabis. Csak az a baj, hogy ha mindenki "egyedi", sokkal nehezebb kitűnni ebből a zavaros egyvelegből. Örök igazság, hogy ha megtalálod a stílusod, amiben jól érzed magad, ne térj el tőle, max a kiegészítőket (sál,sapka,táska,ékszer,cipő) váltogasd.Én pl egyedinek érzem magam, de ez kb 10 év eredménye. A mai színes,fiatalos divatcuccoknak hála már beszerezhetők olyan apróságok, mint pl egy ujjatlan, csíkos kesztyű, amit gond nélkül beilleszthetek a ruhatáramba, mégis szokatlan összeállításokat tudok létrehozni. Szóval ne egyedi akarj lenni, hanem találd meg a stílusod, AZ lesz az egyedi!Hajrá!
2008. nov. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi:)

tudod, az esett rosszul, hogy mára minden divatba jött, amit eddig hordtam, és egyedinek számított (pl vastag keretes szemüveg, tyúkláb és kárómintás pulcsik, feltűnő színek, sálak, stb...) most pedig teljesen a tömegben érzem magam, és zavar :S

2008. nov. 15. 11:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól leszel egyedi, hogy tudod viselni a ruhát, amit hordasz. Saját stílust tudsz kialakítani, és ez lehet a konfekcióruha is. Ha igazán van stílusod, tudsz kínaiból is öltözni!Nem mást kell majmolni, pláne nem azt a sok ízlésteleséget lemásolni, amit a média közöl... A saját stílusod csak te tudod kialakítani: miben érzed jól magad, milyen alkalomra mit veszel fel, és még számos összetevője van, de ha figyelsz a visszajelzésekre, tudsz egyedi lenni...
2008. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!