Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » CSAJOK LÉCCI SEGÍTENÉTEK?

CSAJOK LÉCCI SEGÍTENÉTEK?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám hogy SzilVeszterre vettem magamnak egy 10.000 Ft-os magas sarkút, és nagyon elkapkodtam , mert az utolsó pillanatba kellett...és nagy lett a cipő. Amikor elmentem benne bulizni , akkor eléggé lötyögött benne a lábam . Mit tegyek ???
2011. jan. 5. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Tömd ki vattával az orrát. Vagy add el valakinek. Kicserélni nem fogják, ha te már voltál benne bulizni.
2011. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak az a gond hogy olyan cipő ez , aminek kivan vágva az eleje, és nem lehet kitömni. :-(
2011. jan. 5. 23:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Mezitláb hordva nem feszül rajta jobban?
2011. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1 fokkal jobb akkor. de úgy meg nagyon fáj benne a lábam ... amúgy azon gondolkoztam , hogy vannak ezek a cipő betétek , és azok jók lehetnek ??
2011. jan. 5. 23:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Esetleg akkor a party-betétfélék jók lehetnek, amit a talpára vagy a pántra lehet ragasztani.

A sarkadhoz, a cipő hátuljába is lehet ragasztani valamit, hogy a sarkadnál se essen le, én régen ragtapaszt raktam oda.

2011. jan. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha csak egyszer voltál benne, mosd át alaposan, tedd be a dobozba és próbáld kicserélni vagy levásárolni. Nem mindig vizsgálják meg nagyítóval. Max. azt mondják, nem lehet.


Amúgy meg én is ezeket a "party cipőbetéteket" javaslom, de csodát ne várj tőlük.

2011. jan. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
na én a nyáron ugyanígy jártam elől kivágott közömcipő nagyon magas sarokkal és lötyögött benne a lábam. én tettem bele egy cipő betétet és úgy tökéletes:)
2011. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja és én sima cipőbetétet raktam bele, nem partyt meg magassarkúba valót, hanem egész talpasat
2011. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előbb próbáld meg visszavinni, bajod nem lehet belőle. Ha nem fogadják el, próbálkozz a betétekkel.
2011. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi csajok :) megprobálom vissza vinni.. :)
2011. jan. 6. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!