Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz, ha egy...

Szerintetek gáz, ha egy felnőtt pasi felemás cipőfűzőt, színes csőgatyákat, hülye pólókat meg olyan manós sapkát hord?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 22:11
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
ha igen, mi a baj vele? vagy milyen kéne legyen?
2011. jan. 6. 22:12
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem gáz. Kimész külföldre 30 éves korukig hordanak ilyen laza viseletet a férfiak, csak itt Magyarországon kell 20 évesen "felnőni".
2011. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%

Figyelj, van akinek ez is tetszik.

Nekem speciel nem, túl bolondnak, férfiatlannak tartom. Gyerekesnek inkább.

És szerintem butaság arról beszélni, hogy milyennek "kéne" lennie, számomra pl. az lenne a legideálisabb, ha öltözködésében a 19.sz-ból lépet volna ki, akkor hasonlítanánk :D Na de ilyen téren mindenkinek mások az igényei.

Ne megfelelni próbálj, hanem légy olyan, ahogy jól érzed magad. 22/L

2011. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni az összhatást. De úgyis fiatalabbnak nézik, és nem akadnak ki az emberek mondjuk utcán. Munkahelyen/egyetemen meg... vagy tolerálják vagy nem.
2011. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
igen mert ez már nem lazaság, hanem tényleg nagyon gyerekes és hidd el, hogy egy nőnek sem tetszik
2011. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

magyarázatokat kérnék, hogy miért.


És arra is, hogy ha egy nő öltözködik így, az miért nem baj?


És mi a baj a gyerekességgel?


Ez mitől gyerekes?


Hogyan KELL öltözködnie egy férfinak?

2011. jan. 6. 23:08
 7/23 anonim ***** válasza:

Látom nem értetted meg a válaszom tartalmát.

NEM BAJ, csak ne várd el, hogy mindenkinek tetsszen! Különbözünk, tudod.

És azért gyerekes, mert ezek főleg a tinidivat, gyerekdivat elemei, de ezt nyilván te is tudod. És szerintem nőnél is pont ugyanolyan "gáz", mint férfinál: egyáltalán nem, de nekem nem tetszik! Ennyi.

2011. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
45%
nőnél is ugyanolyan ciki mint férfinál sőt már a tinik nagyrésze is kineveti azokat a tiniket, akik így öltöznek, mert már egyáltalán nem divatos szerencsére. egy férfi öltözzön férfiasan, ne úgy, mint egy manó:) a neten rákeresel a férfi divatra 2010-11ben és az ott látottak alapján összeállítod azt a stílust, ami neked tetszik. amúgy te miért szeretnél úgy öltözni, ahogy leírtad?
2011. jan. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%
már miért lenne gáz? miért szúrja mindenkinek a szemét,hogy van aki nem lesz egy konzervatív, csőlátású ember,ahogy felnő? :|:|
2011. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

03:20-es szted akkor mi a divatos?


(Am utolsó véleményével értek egyet én is. És én inkább úgy lázadásból csinálom, meg jópofaságból. Tom, hogy mások szerint ez gáz, de nem érdekel, nem akarok úgyse beilleszkedni a társadalomba a többi "normális" birka közé.)

2011. jan. 7. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!