Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy mackós pasi is öltözhet...

Egy mackós pasi is öltözhet sportosan elegánsan, Illetve milyen ruhák állnának jól?

Figyelt kérdés

Inkább az elegáns ruhákat részesítem előnyben, akár póló zakó, vagy ing, farmer, illetve hétköznapi viseletnek pl egy militarys rövid gatya rá egy csíkos póló vagy egy egyszínű ing. Próbálnék új ruhákat venni amik elegánsak, férfiasak, ugyanakkor olyat is ami utcára is felvehető. Ízlésem valahol a vegyes kategória felé mozog, nem tudom milyen szó illene rá. Zeneileg inkább rockos alter, de kis deszkás rapes is van benne, illetve minimál pop. Ja, szeretem a bőr dzsekiket, ezt az új bélelt cipzáros galléros félét majd akarok venni őszre.


187 centi vagyok és kb 110-120 kiló. Most sokat fogytam már sok olyan ruha is feljön rám ami régen esélytelen volt, legnehezebb fenékben és combban olyan nadrágot találni ami jó rám.

21/F


2011. aug. 10. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:
hat szerintem mindent felsoroltal, ami ebbe a kategoriaba esik :D a converse-farmer-polo-zako osszeallitas szerintem nagyon vagany, vagy most nagyon divat a kalap, szerezz be egyet...
2011. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!