Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket is zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket is zavar, ha barátnőtök dereka kint van?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy engem zavar, mert én szeretem nézegetni, de ha már más is azt nézegeti az már nem olyan jó nekem. Meg nem ugyanabba suliba járunk, gondolom ott is nézegetik. Meg minden második fiú is azt szokta nézegetni az utcán, és a seggéből legalább 3 centi kint van, de van amikor 5.Nem is ez a legnagyobb baj, hanem én nem akarom, hogy később valami vese problémája legyen, mivel ilyen hidegbe is kint van neki. Ez mást is zavar, vagy csak engem?Persze olyanra gondolok aki szereti is a barátnőjét, és nem csak tetszik neki, mert akkor nem biztos, hogy egyáltalán érdekli ez.
2011. okt. 20. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Engem zavar..,de minden olyan dolog zavar,ami árthat az egészségének.
2011. okt. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Szóljál neki, hogy ne legyen már kint a segge, ez milyen gáz már, a másik meg hogy jó beteg lesz aztán lemondhat a gyerekről! Egyébként meg azért hogy megnézik ne legyél féltékeny inkább örülj neki, hogy szép testű a barátnőd!
2011. okt. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
20 vagyok. 3 éve úgy megfázott a vesém, hogy majdnem műteni kellett, mert mindig kint volt. Azóta sem tökéletes, ma már derékmelegítőt és hosszított felsőt hordok télen. Arra is ügyelnem kell, hogy nyáron se legyen kint pl. reggel, vagy mikor nincs 30-40 fok, mert egyből megfázik. Nem hittem el anyunak hogy ez lesz a vége, de sajnos igaza lett. Az meg gusztustalan, hogy a p*csája is kint van.
2011. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
mondtam neki, már lebeszéltük rég,mivel nagyon jó a kapcsolatunk:) csak azt hittem engem zavar csak az ilyen.. hát nem tudom, én nem szoktam repdesni az örömtől ha bámulják..
2011. okt. 20. 20:15
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Te vonalzóval mész utána?
2011. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
igen egy egész készlettel:) amúgy lehetett volna annyi eszed, hogy nem szószerint értettem
2011. okt. 20. 20:33
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Neked is lehetett volna annyi eszed, hogy nem szószerint értettem.
2011. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Volt is:D Csak én is leírtam, mint ahogy te:) tán baj? amúgy válaszolnál a kérdésre?vagy csak úgy írogatsz? tudod mit inkább ne is írjál semmit, nincs kedvem veled foglalkozni
2011. okt. 20. 21:00
 9/15 anonim ***** válasza:
11%
Helyes. Ne is foglalkozz. Egyébként a mondatot mindig nagy kezdőbetűvel írjuk.
2011. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak azért zavar mert megfázik, aztán meg nekem vinnyog hogy de rossz! Amúgy meg nyugodtan nézzék csak! Én is megnézek más csajokat, úgyhogy tudom hogy ez csak nyálcsorgatás semmi több! A csajnak is kell az elismerés h legyen önbizalma és ribisebb legyen az ágyban, jobban öltözködjön meg ilyenek!
2011. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!