Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farsangi bál. Milyen ruhám...

Farsangi bál. Milyen ruhám legyen?

Figyelt kérdés

Idén lettem 7.-es, hatosztályos gimibe járok, tehát ez az első évem itt. Farsangi bál lesz, amire koktélruha kell, vagy kisestélyi. Február 18.-án lesz, szóval van időm dönteni, esetleg varratni (anyukám varrónő).

Lehet pánt nélküli is, a színe pedig... inkább a sötét színek állnak jól, a fekete, lila, zöld, és a kék. A hajam barna, a szemem kék.

Ötleteket szeretnék, hogy milyen legyen a ruhám? És milyen cipőt vegyek fel hozzá?

Ha megoldható, linket is kérnék, de anélkül is jó.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat. :)

12/L


2011. jan. 7. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A fekete túl komor neked, a lila a kielégítetlen nők színe. A zöld, vagy a kék mellett teszem le a voksomat. Egy hasonló árnyalatú cipővel csinos lenne, de ne válpánt nélkülit csináltass. Ahhoz te túl fiatal vagy.
2011. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

Mondjuk ezek közül valamelyik?

2011. jan. 7. 21:16
 3/6 A kérdező kommentje:

ma 21:15

Köszönöm a választ. :)

Az előbbi linkekkel kapcsolatban annyit, hogy csak ezekhez hasonlóra gondoltam. Nem teljesen ilyenekre.

2011. jan. 7. 21:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó két link rossz.. Nem tudom, miért. /:
2011. jan. 7. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az 1. teszik, de beszélj anyuddal is, kérdezd meg a többieket is, hogy milyenben lesznek.
2011. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó ötlet, hogy beszéljek a többiekkel, és anyával. Köszi mégegyszer.:)
2011. jan. 7. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!