Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Még mindig divat a bőrnadrág?...

Még mindig divat a bőrnadrág? Viselnek még ilyet? Nektek van? 23 éves hölgy vagyok.

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
Ja és a növény is ÉLŐLÉNY!!!!!
2011. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Erről ne itt vitatkozzunk. Ha kíváncsi vagy rá, hogy mennyire egészséges/egészségtelen a vegetarianizmus, tegyél fel egy kérdést abban a témakörben. Bár a reakciódat elnézve teljesen felesleges, mert tipikusan az az ember vagy, aki még odáig sem jutott el, hogy mik azok az esszenciális aminosavak és miből mennyit kell bevinni naponta, csak szajkózza, hogy a jó zsíros hús az egészséges...

Egyébként igen, a növény élőlény, cska idegrendszere nincs, hogy érzékelhesse a fájdalmat.

Én ezzel befejeztem az offolást, bármivel is próbálsz sértegetni.

2011. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A zsíros hús nem egészséges, (bár azt is kell enni a kollagén miatt) de a hús kell a szervezetnek! Szerinted az őseink mit ettek??? Vagy a természet ilyen gonoszan becsapta volna az embereket? Ne legyél hülye...

Ez a modern kor divat marhasága. Erre a mamám a legjobb példa 86 évesen minimum 20-at letagadhatna, pedig ő is eszik húst.

És attól hogy nem érzi a növény, ugyanúgy, kegyetlenség megölni, mint egy állatot, ha már itt tartunk. Ja és egy állatot is meg lehet fájdalom mentesen ölni.

Szóval éld csak az íztelen hidrogénezett növényi olajos életedet...

2011. nov. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az még lemaradt, hogy vegák közt is gyakori a magas koleszterin szint(pedig ha igaz amit leírtál ez képtelenség lenne). A szója pedig rákot okozhat egy újabb kutatás szerint. Az aranyközépútban hiszek, mindent mértékkel.
2011. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Van a divat... ami most jelen esetben a bőr hála istennek (boltokban műbőr mert másra nincs pénze a pórnépnek).

Meg vannak az elegáns, szép darabok amit ha megfelelően hordasz mindig szép lesz, mindig jól fog állni, sőt ha 40 év múlva még mindig jó rád és felveszed akkor is sikert aratsz vele. Persze itt most nem a strasszköves, műanyag, lehetetlen szabású darabokról beszélek.


Az állatvédő ökörnek üzenem, hogy egyen követ. :) A világon embereket gyilkolnak azért mert pont olyan helyre születtek ami megtetszett egy másik hódító parazita népnek, de neked a legnagyobb problémád, hogy az erre a célra tenyésztett vágóállatot levágják.

Bőr ruhákat 99,9%-ban azoknak az állatoknak a bőréből csinálnak amit már amúgy is levágtak a húsáért. Szerintem az lenne az állatkínzás, hogy csak úgy kidobnák a bőrét, kár volt levágni azért szerencsétlen jószágot. És az nem állatkínzás ha szakszerűen levágod.


Megint más kérdés, hogy valaki valami egzotikus vadállat bundájában díszeleg, amit csakis a bundájáért ölnek le az orvvadászok azt én is gonosz dolognak tartom.

2012. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!