Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legkényelmesebb...

Melyik a legkényelmesebb bugyitok?

Figyelt kérdés

És az ami a legkényelmesebb az a legszebb/jobb is?

/lehet linkelni is/


2011. jan. 9. 20:17
 1/9 Budai Nikoletta válasza:
58%

Szia!

Nekem egyaránt kényelmes a franci és tanga bugyi is, a tanga szerintem szexisebb, én vettem karácsonyra a barátomnak is, hát, először furán nézett, de a kedvemért... :D (ha zavar a tanga, vegyél rá jó szoros nacit, és nem is érzed hogy rajtad van)

2011. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En leginkabb francia bugyit hordok,szerintem kenyelmes es vannak belole eleg szexi darabok is.
2011. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak franciabugyi.Köszönöm de a tangától volt nem egyszer komoly betegségem,hordja az aki egészségtelenül él!
2011. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Legkényelmesebb? Jó kis igazi totál asszexuális mamabugyi. XD De csak alváshoz veszem fel, ha senki más nincs a környyezetemben. :D

És nem, nem igazán néz ki jól, leszarom, magamnak éjszakára nem akarok tetszelegni. :D

Napközben akármit elviselek amúgy magamon. :D

2011. jan. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
általában tangát hordok, bár itthon inkább át veszem franciára. és nem, nem a franciák a legszexisebb ruhadarabjaim, de lehet belőle olyat is kapni ha az érdekelne.
2011. jan. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pamut tangára szavazok. Ami nem ilyen kis falatnyi.
2011. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én a tezenises pamut bugyikat részesítem előnyben...nekem azok jönnek be..a csipkés dolgokat nem szeretem, max este a pasimnak :)

alváshoz a tezenisben kapható "normál" bugyit szoktam...

én nem szeretem a műszálas dolgokat.amúgy fazon szerint mindegy..vagyis hordok tangát, sima egyszerű bugyit és franciát is, meg a shortosat (de az is csak alváshoz)

2011. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Francia bugyi. ^^
2011. jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy piros, leopármintás francia bugyi. Ez a kedvencem, mert nagyon aranyos, és szexi, de nem utolsó sorban olyan kényelmes, mintha rámszabták volna.
2011. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!