Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőben a legjobb vezetni?

Milyen cipőben a legjobb vezetni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és most járok rutinra és általában magassarkút hordok...de az oktatóm azt mondta,hogy azt ne. Lányok ti miben szerettek vezetni? Mit ajánlotok nekem? 20/L
2011. jan. 11. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

tanfolyam alatt nem vezethetsz másban csak laposban.

Én csak laposban tudok

2011. jan. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én sem tudok magassarkúban vezetni. Legjobb a kondicipő, vagy a lapos talpú csizma. Papucsban is szeretek, bár egyszer megcsúszott a kuplungon... :)
2011. jan. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

oké azt értem,hogy lapos,de nekem csak ennyit mondott az oktató:)

de lapos is sok féle van, mi a legjobb? lapos csizma, balettcipő is jó? vagy muszáj edzőcipő? és abból milyen converse vagy valami ilyen igazi sportcipő??

2011. jan. 11. 11:10
 4/12 anonim ***** válasza:

teljesen mind1 a márka:D


csak lapos legyen és ne csússzon

sima sportcipőben vezetek,h magassarkúban megyek valahova,kocsiban áthúzom,sportcipőben vezetek,majd kiszállás előtt visszahúzom

2011. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
CONVERSE tornacipő:D
2011. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bármilyen lapostalpú jó, aminek nem csúszik a talpa és nem nagyon merev. Én a mai napig nem szeretek magassarkúban és vastagtalpú cipben vezetni, ilyenkor mindig van nálam váltás "vezetős" cipő a kocsiban.
2011. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. jan. 11. 11:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyél egy 500 forintos kínai tornacipőt, és ott vedd át a magassarkúdat :)
2011. jan. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valami egyszerü könnyü cipöt, aminek lapos a talpa és ne legyen túl vastag se a talpa.
2011. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igaz csak 3 éve van meg a jogsim, de folyamatosan vezetek szinte...ráadásul cipőmániás is vagyok, úgyhogy volt időm kitapasztalni :D

én rutinra sima egyszerű kínai tornacipőt vettem fel, a célnak tökéletesen megfelel :D

Ha majd meglesz a jogsi:

- sima talpú balerinacipőt soha ne vegyél föl, nagyon csúszik a kuplungon...legalábbis nekem így volt D:

-a legjobb szerintem egy jó minőségű sportcipő vagy tornacipő, aminek jól barázdált a talprésze, az jól tapad :D

- magassarkúban meg háromszor vezettem, annyi elég is volt..igaz tudtam vele menni, de nagyon kényelmetlen volt, így én is tartok egy váltás sportcipőt vezetésre :)

2011. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!