Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legmagasabb szárú...

Melyik a legmagasabb szárú supra nőibe?

Figyelt kérdés
link is jöhet
2011. jan. 11. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
AZ A PARA HOGY NINCS NŐI SUPRA... :/
2011. jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de van ami női méretezés...
2011. jan. 13. 13:14
 3/8 anonim ***** válasza:
AKKOR VEGYÉL.. ;) A SUPRA AZ FÉRFI CIPÖ... SZÉPLESZEL LÁNYOM.. ;) De ha már itt vagyok akkor válaszolok a kérdésre...Magasszáru hát SUPRA TK SOCIETY vagy SKYTOP 2..ezek magas száruak eléggé.. ;) DE NEM NÖIEK. ,)
2011. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ugyan máár vegyél vissza magadból...lányokon is lehet supra-t látni..itt is vannak lányok akinek van suprája.ugy h benéztedxD
2011. jan. 13. 15:54
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Gondolom egy rohadt PÁWA csajvagy...Tehát elképzellek..tuti van ilyen barna szürmés PÁWA kabátod mint az öszes Páwának..Füllcsö nadrág vagy ülepes koptatott...Legtöbször Bershkába vásárolsz és azthiszed ha veszel egy suprát akor joban bejösz a fiunak akinek SZINT UGY SUPRÁJA VAN...gratulálok.. ;) tömegember.. ,)
2011. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Vagycsak a barátnöidet koppintod mert nekik is van...de kiscsaj tudd meg..atol még hogy van 1DB suprád attol még nem leszel se SUPRÁS se ügyeseb és senkinek nemfogsz joban tetszeni...Te nem azért veszed mert kell vagy tetszik hanem mert folyton megy a versenygéss...Nekem van vagy 10 suprám de mégse rajulok soha..ésha akarsz SUPRÁT és ilyen hüly.e pics@ahh vagy akkor menj el GARAGE STORE-ba és kérdezd meg .. ,)
2011. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
egyet eltaláltál...mostanába tényleg üllepes gatyába járkálok,mivel nagyon megtetszettek és baján szoktam vásárolni kisebb butikokba meg a munkahelyemen egy sportbolta ugyhogy a többit benézted..és tudod ki hiszi el h van 10 supra-d....xD
2011. jan. 14. 16:39
 8/8 anonim válasza:
már bocsi minden válaszadónak de van külön női supra cipő úgyhogy kusss am a válasz az a skytop :DD remélem segítettem :DD a többieknek meg OFF
2011. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!