Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » New Yorkerben lehet kapni...

New Yorkerben lehet kapni mostanában 10ezer forint alatt normális, jó nadrágokat? Cső vagy egyenes szárú nadrág érdekelne. Aki járt ott mostanában, írna pár dolgot?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Menj be és nézd meg!
2011. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Énvoltam egy hete kb de hnapután megint megyek.

A közelünkben lévő New Yorkerben úgy van, hogy azok a nagyon drágák, amik fel vannak lógatva meg ki vannak hajtva, azok az olyan 7-8 ezresek, amik a polcokon sorakoznak szépen összehajtva és senki nem veszi észre őket :DD

2011. jan. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem fogok 3 órát utazni azért h megnézzem, kedves első. :)

majd megyek hétvégén. :D

Köszi, utoljára(tavaly) vettem ott 12ért egy nadrágot, és ki is fogytam belőle... szóval kéne egy új.:D

Köszi a válaszokat!

2011. jan. 12. 15:20
 4/8 anonim ***** válasza:
persze, lehet
2011. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jah leárazások miatt, de nem érdemes ott gatyát veeni.. van ott egy 8-eszer gatyám, meg az 12-ezres is. és mind a 2 tönkrement...-.- pedig egyáltalán nem régiek
2011. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
NEW YORKERBA CSAK EGYENES SZABÁSU VAN... ;)
2011. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Múltkor láttam ilyen kockás csőnadrágot ott, 2990 Ft-ért, derekánál gumis rész volt.
2011. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. hétvégén megyek, és veszek egy nadrágot. :D
2011. jan. 13. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!