Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A trapéznadrág szerintetek...

A trapéznadrág szerintetek újra divatba jön?

Figyelt kérdés

Olvastam róla és láttam is egy összeállítást, de nehéz elképzelnem


[link]


2011. jan. 12. 17:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki, emrt legalább könnyebben lehet ne kapni, ugyanis ezt szeretem.

Viszont nagyokat fogok röhögni az olyanokon, akik most hányingert kapnak tőle, de fel fogják venni, mert divat lesz.

2011. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy divatba jön. Csak idő kérdése.


Minden visszatér a divatba, csak megújult formában.

2011. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb minden megint divatba jön. Volt már a trapéz is divat most a csőnadrágok mennek, de lassan jöhet a trapéznadrág. :D
2011. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Remélem nem...Régen se hordtam mindig csak egyenesszárút akkor is,azóta cső illetve egyenesszárút..:)) 22/L
2011. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Gondolom tini vagy, ha nem tudod elképzelni:D

5-10 éve még kiröhögték, aki csőnadrágot/répanadrágot vett fel, mert olyat anno csak a csövesek meg a vének hordtak:D

Egyébként igen, már kb 1 éve rebesgetik, hogy végre visszajön a divatba, hála az égnek :D Persze ettől még nem kötelező hordani, csak mást nem lesz kapható :D

2011. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
én már 2 éve olvastam divatmagazinba hogy megint visszajön, idén is.. de öszintén án nem tudom felvenni
2011. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Jaj kis tinik, ne verjétek a nyálatok, mert két év múlva úgyis mindenkin ez lesz. Máshol már égy éve erpsen elkezdett visszatérni. És valóban, amikor én voltam tini pár éve, mi azt nem tudtuk elképzelni, hogy fúúúúúúj répanaci?! Sose venném feeeeeeel.

Amúgy végre!!! Már unom nézni a szűk naciba préselt tonna donnákat meg görbe meg x meg cérnalábúakat, elég hülye egy divat, egy trapéznadrág általában jobban mutat a legtöbb emberen. :D

És persze, aztán majd visszajön a magas derekú nadrág, utána a banánszoknya, mert már újat nem tudnak mutatni. -.-

2011. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Elvileg visszajön, meg már kb 2 éve a legtöbb üzletben (Promod, C&A, HcM, Orsay, stb...) már most lehet választani, kb ugyanakkora a trapéz felhozatal, mint a csőnadrágoké, ha nem nagyobb. Csak még nem annyira hordják az emberek, de fogják, ebben biztos vagyok.

Lehet, h most sokaknak ijesztő a gondolat, de ugyanúgy meg fogják szokni, mint a mostani csőnacikat.


Amúgy nekem tetszenek a csőnadrágok, én is azt hordok egy ideje, de tény, hogy a trapéz sokkal többeknek áll jól. Kevés olyan szép formájú, karcsú lány van, akinek csinosan áll a csőnadrág.


Felőlem amúgy jöhet a trapéz, ez úgyis folyton változik. :) Mikor kisebb tini voltam akkor is a trapéz volt a menő.


u.i. előttem szólónak: a magasított derekú nadrágok már most is divatosan, csak még "új", ezét kevés emberen látni. :)

2011. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az hülyeség, hogy 5-10 éve kiröhögték azt, aki fölvette... pont hogy 2000-ben lett ismét nagy divat, 1970 után először! Nem emlékeztek, az összes sztárocska ebben feszített, meg a hegyes orrú csizmában? :D Emlékszem rá, akkor voltam 14, mentem középsuliba, és érettségiig, 2005-ig még tuti divatban volt. A csőfarmar csak 2006-7 táján kezdte kiszorítani. Amúgy én sokkal jobban szerettem...
2011. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a trapéznadrágot.. amikor kisebb voltam még az volt a menő, és ha anyum mondta h amikor ő volt tini akkor csőnadrágot hordtak, ott háborogtunk tesómmal h fúj, fel nem venném.. egyszer úgyis visszajön... de a csőnadrág a szívem csücske..:D
2011. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!