Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen 18éves lányok miért...

Az ilyen 18éves lányok miért vannak úgy beleb*zulva a stílusba meg a divatba?

Figyelt kérdés
Egy csomó csajnak azon alapul a döntése hogy jajj a palinak milyen stílusa van, többet ér náluk mint a szépség . Komolyaqn mondom fáj .
2011. szept. 19. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Most az fáj, hogy ha amúgy alapból csúnya vagy de mondjuk van egy jó stílusod, vagy divatosan öltözködsz és inkább ez alapján választanak mintsem hogy milyen a fejed? Akkor szerintem az lenne a baj, ha inkább szépség alapján döntenének. Most meg ez a baj. Akkor mi a jó?

Egyébként meg egyén függő. Én nem várom el a fiúktól, hogy legyenek divatosak meg stílusosak.

2011. szept. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert azért szerintem jobban néz ki egy divatos, jól felöltözött pasi, mint egy gyökér, aki úgy öltözik, mint egy csöves :/
2011. szept. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Az első leírt mindent:d
2011. szept. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Azért, mert tizennyolc évesek - kölykök még, csak nem tudják.
2011. szept. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert igénytelen "egyéniség" mind.
2011. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
attól igénytelen valaki mert az anyjáék nem tudják úgy tömni pénzzel és ezért csak az olcsóbbat veszi meg mindenből?-.-"
2011. szept. 19. 20:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a divatot,a stilust.De nem halok bele ha a cipőm nem megy a táskámhoz.(persze azért az se jó :D)

Szóval aki divadosan szépen öltözködik annak van igénye magára...szal nem kéne mások stilusát fikázni..

2011. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is alig van pénzünk (nem, hogy nem marad hónap végére semmi, hanem totál mínuszban nyomjuk, de egy bizonyos határ után már lesz*rja az ember :D ), de mégis meg tudom oldani, hogy divatos és stílusos legyek, pl. turikban, leértékeléseken veszem a rucikat. Sokan mondták már, hogy biztos beképzelt vagyok, és lenézem a többi embert, mert egy gazdag p*csa vagyok jó cuccokkal (legalább is elsőre), szóval tényleg jó ruháim vannak, és elég sok van belőlük, nagyon vigyázok rájuk így egy-egy darab sokáig bírja. Tehát a stílus egyáltalán nem pénz függő... És igen, nekem is nagyon-nagyon fontos egy fiúban, hogy jó legyen a stílusa és divatos legyen, ez alatt nem a páwa "stílust" értem, hanem pl. ilyesmit: [link] 19L
2011. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Mert a mackónadrág GÁZ a suliban.PL.

Nem telik farmerra? ... Meg az ilyen műszálas poló.

Igen szerintem otthonra nem gáz, kényelmes stb.

Nem kell divatosan, elég ha ápoltan mész bárhová is...

szerintem.

17L

2011. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, én erre a divatb*zi tinilányokra értettem az igénytelent.
2011. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!