Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan lány/nő, akinél...

Van itt olyan lány/nő, akinél nem a ruha és az öltözködés a legfőbb dolog/hobbi?

Figyelt kérdés
Hanem csak egy szükséges dolog, amiben ízléses, de nem felhalmozó, vagy mániákus. Tehát van pár alap dolga, amiket szépen variál egymással és az ékszereivel, de pl. a sétával töltött időt sokkal másabb dolgokkal kombinálja a kirakatnézegetés helyett. Nem a divat a lényeg számára, hanem vásárlásra jutó időt inkább kiállításokkal, túrákkal, kreatív tevékenységekkel stb.-vel tölti, és ha most el kellene utaznia külföldre dolgozni, mindden fontos dolga elférne egy utazótáskában/bőröndben? :)
2011. jan. 14. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
szia, nekem a szerelmem, rajzolás, körömfestés, festés a legfőbb hobbim, de a cuccaim egy utazótáskában nem férnek el, akkor sem, ha csak három napra utazom el :)
2011. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük nem a legfőbb hobbim. De azért szeretem a szép ruhákat.
2011. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
azért ne nagyon titulálj el egy embert ezek alapján, ne skatulyázd be..:P szeretek kézműveskedni, sok egyszerű dologból is ki lehet hozni nagyon szép eredményeket : D elég jól tanulok.. járok színjátszóra és ezek ellenére mégis szeretek vásárolni, körömfestés az egyik mániám :P
2011. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na jó, mondjuk gondoltam, hogy ezt a fórumkategóriát inkább vásárolni szeretők látogatják, de gondoltam felteszem a kérdést. A kreatív tevékenységet csak példának írtam, lehet az akár karitatív tevékenység is :D.

Akkor ha most kapnátok munkát mondjuk Skandináviában és menni kellene hamar, inkább itthon maradnátok, mert nem tudnátok minden cuccot elvinni? :)

2011. jan. 14. 20:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Például én.
2011. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne haragudj, de szerintem kicsit előítéletes a kérdésed.

Kezdjük ott, hogy nekem az egyik nagy szenvedélyem a nyelvtanulás, most tanulom egyetemen a 4. 5. és 6. nyelvemet éppen (az anyanyelvemet leszámítva a számlálásból). Emellett grafikákat készítek, mivel kiskorom óta rajzolok. Idén kezdtem el az olajfestést is. Emelett nagyon szeretek olvasni, varrni, gyöngyöt fűzni. Azt hiszem elég sok mindent csinálok hobbiszinten. A természetjárást sem vetem meg, bár nem csinálom rendszeresen, de ha vidéken vagyok éppen, nem mulasztok el rá egy alkalmat sem.

És mindemellett IMÁDOM a ruhákat. No nem a divatot, azt nem. Sok stílust vegyítek, a szívem csücske igazán a múlt századok divatja, a 19.-sztól visszamenőleg. Fűzöm magam rendszeresen, minden nap. Sok ilyen ruhám van. Nyáron pedig leginkább a meleg miatt a rockabilly, pin-up, sima goth, metálos stílusokat részesítem előnyben. A zenei ízlésem is ilyen, de ez más kérdés.

Szerintem ez a két dolog nem összeférhetetlen - számomra a ruhaköltemények elkészítése is egy hobbi, de emelett azt hiszem, elég sok mindent kedvelek. 22/L

2011. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem a legfőbb hobbim a fotózás. És akár pizsamába is nekiállok. :D Hangulatképeket. Csak úgy. Látod, nem a divat a legfontosabb.
2011. jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
imádok rajzolni. és vásárolni akkor megyek ha muszáj. máskor nem. talán mgé ha egy bőröndbe nem is férnék el, de mellette egy kisebb utazóban tuti.(azok a fránya cipők sok helyet foglalnak :D)
2011. jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!