Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, Fülbevaló fiúkon?

Lányok, Fülbevaló fiúkon?

Figyelt kérdés

15/f vagyok és szeretnék fülbevalót tetetni a bal fülcimpámba.Én egy olyan kisebb,kövesre gondoltam.

Vélemény?


2011. jan. 15. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
NE! szörnyü....hidd el hogy a legtöbb lánynak ez nem jön be....mümájeres föleg ezek a kövek wááá!
2011. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ne köves legyen, láttam egyszer egy olyat, hogy kopottezüst karika, rajta valami körbefutó sárkányos minta és nagyon megtetszett, de látszott rajta, hogy fi. szerintem valami olyan jó lenne

Vagy egy fekete fogatban lévő fekete vagy ezüst kő. de ne ilyen nagy kockaalakú!

És semmiképpen se tetess mindkét füledbe.

A fülbevalóbaan az a jó, hogyha nem tetszik, nem jön be, kicikiznek, egyszerűen kiveszed, és egy hónap alatt nyoma sem marad és később visszatetetheted.

2011. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nekem tetszik, de csak akkor ha illik a fiú stílusához és jól is áll neki:) 15/L
2011. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem férfiatlan és ízléstelen. a köves meg főképp. bocsi. 20 éves vagyok, de gondolom nem az én korosztályomnak akarsz tetszeni...
2011. jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
uhh én utálom azokat a fiúkat, akiknek fülbevaló van a fülükben... mert ha egy nő hord fülbevalót az ok, de egy pasi?....:///
2011. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Értem, ma voltam ékszerüzletben és nézelődtem tényleg voltak olyan nagy kövesek de azok nekem se tetszenek.De voltak ilyen kis kocka,meg egy kis fogatban lévő apró kövecskék azok bejöttek.

[link]

De egyébként lányok akiknek nem jön be a fülbevaló a fiúkon ha meglátnátok egy srácot aki tetszene, megfordulna és kiderülne hogy fülbevalót hord akkor gondolom úgyis tetszene.

2011. jan. 15. 15:26
 7/16 A kérdező kommentje:
Amúgy én próbálkoznék 20 évesnél is csak nem lenne esélyem, bár ki tudja... :D
2011. jan. 15. 15:29
 8/16 anonim ***** válasza:
nézd, nekem semmi esetre sem elfogadható férfin a fülbevaló, nem vmi közép- afrikai törzs tagja, hanem magyar... eleve taszít. hát, 15 évessel nem kezdenék:)
2011. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon de nagyon bejön :)
2011. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni,hogy érettebb vagyok a kortársaimnál, legalább 18-nak látszom, és sportos testalkatom van

stílusom:félelegáns: hosszujjú ing+ mellény vagy király felsők,rövidújjuk.

2011. jan. 15. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!